70 złotych w postaci bonusu – tyle można każdorazowo zarobić dzięki programowi poleceń, który jest dostępny dla każdego zarejestrowanego gracza na platformie Totolotek. Bonus, który obrócić jest stosunkowo łatwo, wystarczy to bowiem zrobić jeden raz po kursie 2,00 by środki wpłynęły na konto główne i stały się dostępne do wypłaty.

bonus totolotek za polecenie
Oferta promocyjna dla polecających. 70 PLN bonusy w Totolotku

Bonus w Totolotku za polecenie znajomym

Co zatem należy zrobić aby taki bonus otrzymać? Przede wszystkim – znaleźć znajomego, który jeszcze nie miał okazji korzystać z usług tego bukmachera. Wysyłając mu zaproszenie (szablon dostępny w ustawieniach profilu) ze spersonalizowanym linkiem na stronie www.totolotek.pl, czekamy już tylko na rejestrację przyjaciela i dokonanie depozytu (dla potrzeb otrzymania bonusu za polecenie znajomy musi wpłacić minimum 70 złotych), a następnie zagranie przynajmniej jednego typu po kursie 2,00.

No dobrze, ale dlaczego znajomy ma nam wyświadczać tę przysługę żebyśmy zarobili 70 złotych jego kosztem? Koronnym argumentem jest tutaj bonus powitalny, z którego osoba polecana jako nowy gracz będzie mogła skorzystać tuż po rejestracji. Mowa o bardzo dobrym pakiecie w postaci premii 100% do 1000 złotych na grę oraz darmowym zakładzie o wartości 20 złotych. Mówiąc wprost – dokonując wpłaty o wartości 1000 złotych otrzymamy od Totolotka 1020 złotych na grę (tysiąc w postaci bonusu 100% od wpłaty i freebet 20 złotych).

jaki kod promocyjny w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Taki pakiet to obecnie jedna z lepszych ofert powitalnych na rynku dlatego też chcąc polecić komuś usługi Totolotka nie trzeba nawet specjalnie namawiać do skorzystania z polecającego linku, ponieważ korzyści dostępne dla nowego gracza po rejestracji mówią same za siebie.

Warto w tym miejscu wspomnieć także o innej korzyści związanej z systemem polecającym – mianowicie polecać możemy tyle osób ile uznamy za stosowne. Bukmacher Totolotek nie wprowadził żadnych limitów w tym względzie i jeśli tylko każda z poleconych przez nas osób (obojętnie czy będzie ich 10,20 czy 50) spełni warunki promocji – my jako osoba polecająca za każdą z nich otrzymamy wspomniane 70 złotych.

PoprzedniNielegalne zakłady bukmacherskie online w Polsce
NastępnyAtrakcyjny bonus na start w forBET
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi oferują szereg doskonały promocji i bonusów, które są bardzo atrakcyjne dla graczy bukmacherskich. Kody promocyjne do bukmacherów to w tej chwili: BETONLINE