Ciekawe promocje nowym klientom serwuje jeden z prężniej rozwijających się bukmacherów na polskim rynku – Fortuna – będący jednocześnie sponsorem aktualnego mistrza Polski w piłce nożnej, drużyny Legii Warszawa. Rejestrując się w serwisie bukmachera Fortuna jako nowy klient można między innymi dostać bonus w postaci zakładu bez ryzyka do wysokości 100 złotych.

jakie bonusy za darmo w fortuna
Darmowy zakład od legalnego bukmachera Fortuna

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Co to dokładnie oznacza? Zakład bez ryzyka jak sama nazwa wskazuje oznacza, że nie ponosimy ryzyka związanego z utratą środków w przypadku gdy grany przez nas mecz zakończy się innym wynikiem niż przewidywaliśmy.

Krótko mówiąc – stawiasz wybrany przez siebie zakład – jeśli wygrywasz otrzymujesz stawkę + wygraną, jeśli natomiast przegrasz bukmacher dokona zwrotu w wysokości stawki wniesionej przez ciebie na nietrafiony zakład. Promocja dotyczy nowych klientów i pierwszego wniesionego w ten sposób zakładu.

jaki kod promocyjny w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy jest warta polecenia? Z pewnością tak. Fortuna to jeden z legalnie działających na polskim rynku bukmacherów, posiada licencję Ministerstwa Finansów, jest marką o uznanej renomie, sponsorem Legii Warszawa, wielokrotnego mistrza Polski. Grając w Fortunie mamy pewność, że wszystkie organizowane przez bukmachera akcje promocyjne przebiegną bez zarzutu a wszelkie bonusy zostaną przyznane tuż po spełnieniu przez klienta wymaganych promocją warunków.

Zarejestrować w Fortunie się warto nie tylko ze względu na zakład bez ryzyka dostępny tuż po rejestracji, ale także z uwagi na fakt, że bukmacher premiuje również dotychczasowych klientów przygotowując dla nich regularne atrakcje, akcje promocyjne, w ramach których można wygrać dodatkową gotówkę, zakłady bez ryzyka, gadżety marketingowe czy nawet możliwość wstępu na różnego rodzaju eventy o charakterze sportowym.

Sam zakład bez ryzyka do 100 zł dostępny dla nowych klientów również jest godny polecenia ze względu na wysokość dostępnego zwrotu oraz prostotę jeśli chodzi o warunki związane z jego otrzymaniem czy też zasadami wykorzystania.

NastępnyPopularne metody płatności bukmacherskich w Polsce
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi oferują szereg doskonały promocji i bonusów, które są bardzo atrakcyjne dla graczy bukmacherskich. Kody promocyjne do bukmacherów to w tej chwili: BETONLINE