Bonus na start dla nowo zarejestrowanego klienta to już w dzisiejszych czasach standard poniżej którego żaden szanujący się bukmacher nie odważy się zejść. Jedni prześcigają się kwotą jaką klient może otrzymać, drudzy dodatkowymi korzyściami jakie wynikną z rejestracji konta akurat w ich serwisie. Są też i tacy, którzy liczą, że do klientów trafią w najskuteczniejszy z możliwych sposobów – oferując po prostu korzystne warunki.

forbet bonusy promocje bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmachera Forbet

Forbet bonus powitalny dla nowych graczy

Do takich bukmacherów można z pewnością zaliczyć forBET, który przygotowując bonus powitalny dla nowych klientów postarał się, aby był to bonus wyróżniający się na tle konkurentów i trzeba przyznać, że tak rzeczywiście jest – w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Zacznijmy od tego, że rejestrując konto nowego gracza w serwisie iforbet możemy otrzymać trzy bonusy za trzy pierwsze wpłaty dokonane na poczet gry. Łączna wartość premii może sięgnąć nawet 1200 złotych, zaś wypłacana jest ona w następujących transzach:

– bonus 100% do 400 złotych za pierwszą wpłatę

– bonus 75% do 400 złotych (przy depozycie 540 złotych) za drugą wpłatę

– bonus 50% do 400 złotych (przy depozycie 800 złotych) za trzecią wpłatę

Każdy z powyższych bonusów zostanie nam przyznany automatycznie pod dokonaniu odpowiednio pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty i będzie zablokowany do momentu obrotu depozytem. Aby uwolnić bonus wystarczy kwotę depozytu obrócić jeden raz po kursie przynajmniej 2,00. W momencie spełnienia tego warunku pozostaje nam już tylko dokonać obrotu bonusem i tutaj trzeba przyznać, że bukmacher forBET poszedł na rękę klientom ponieważ warunki obrotu są bardzo korzystne.

Aby uwolnić bonus wystarczy bowiem dokonać 4 krotnego obrotu stawiając kupony składające się z minimum trzech zdarzeń, każde o kursie minimalnym 1,30. Czas na wykonanie obrotu to 30 dni, do wymagań obrotu wliczają się wszystkie zakłady z oferty bukmachera oprócz zakładów wirtualnych. Jak zatem widać – bonus powitalny w forBET to aktualnie jedna z lepszych promocji tego typu jeśli spojrzymy na nie z punktu widzenia szans na wykonanie obrotu. Warto więc skorzystać z okazji i zarejestrować konto w serwisie jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy.

Poprzedni70 złotych bonusu za rekomendacje od Totolotka
NastępnyFormy płatności u polskich legalnych bukmacherów
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi oferują szereg doskonały promocji i bonusów, które są bardzo atrakcyjne dla graczy bukmacherskich. Kody promocyjne do bukmacherów to w tej chwili: BETONLINE