Ostatnimi czasy artykuły odnośnie bukmacherki stały się bardzo popularne. Naturalnie nie zawsze każdy chce czytać suche fakty, dlatego też dziś prezentujemy wam różne ciekawostek i porad z dziedziny zakładów bukmacherskich!

Ciekawostki o bukmacherce

Zakłady na… pojedynki łucznicze?

Średniowiecze to był chory czas, zatrzymanie się rozwoju naszej cywilizacji, medycyny, nadmierna władza kościoła, który uznawał naukę za czarną magię, i palił na stosie każdego kto ją praktykował. Gdyby poprzednia cywilizacja się nie zawaliła, to kto wie, może dzisiaj i nawet latalibyśmy na Alfę centauri na wakacje… No ale wracając do tematu, w średniowieczu ludzie również lubili się zakładać o pieniądze, dobrym przykładem są tu choćby wyścigi konne, ale również i pojedynki łucznicze, gdzie każdy zawodnik miał za zadanie trafić w sam środek tarczy, bądź celu, na który się umówili. A cel mógłby być różny, od drzwi od karczmy po parobka samego króla. Choć to ostatnie zapewne nie kończyło się szczęśliwie, pamiętajmy, średniowiecze.

Legalni bukmacherzy

Firmy bukmacherskie, które nie otrzymały naszych polskich licencji, nie mogą legalnie organizować zakładów wzajemnych w ,,Polskim’’ internecie oraz na Polskiej ziemi. Przed obstawianiem zakładów bukmacherskich, powinniśmy spojrzeć na to, czy bukmacher którego wybraliśmy, posiada licencję na obrót zakładami wzajemnymi sygnowaną przez nasze Ministerstwo Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla Polaków, ponieważ w 2017 roku Ustawa o grach losowych uległa nowelizacji.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Zakłady specjalne

Prawie (już! Jezu, jak ten czas szybko leci…) cztery lata temu Donald J. Trump objął urząd jako 45 prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki. Śmiechów na forach było co niemiara, ponieważ spora część użytkowników internetu (4chan), umówiła się aby zagłosować właśnie na Trumpa. Zakłady specjalne na to, kto wygra osiągały wtedy astronomiczne kwoty. Bardzo wiele osób założyło się o to, że wygra Clinton, ale z racji tego że społeczność 4chan-a miała inny zamysł to sporo ludzi straciło pieniądze na rzecz firm bukmacherskich. Za niedługo nadchodzi okres ponownych wyborów, więc zobaczymy też, czy człowiek-mem będzie w stanie zdobyć na tyle głosów, aby otrzymać re-elektowanym na kolejne 4 lata.

Fora bukmacherskie

Aby sprawdzić czy dana firma bukmacherska oszukuje, możemy wejść na niezależne fora bukmacherskie, na których wystarczy zadać kilka pytań, na przykład ,,czy ktoś wygrał kiedyś coś u bukmachera xyz”. Na pewno dostaniemy odpowiedź, jeśli są tam gracze z latami doświadczenia i renomą na tym forum. Oczywiście można tutaj nadal gdybać, czy aby na pewno nie są oni przekupieni, ale my nie mamy aż takiej manii prześladowczej, dlatego sami musicie wyznaczyć sobie swoją prawdę.

Wyścigi konne

Wyścigi konne straciły sporo popularności na rzecz wyścigów rajdowych. Drugim powodem, który sprawił, że popularność tych wyścigów mocno spadła, są wszelkiego rodzaju organizacje walczące ,,o prawa zwierząt”. Uważają oni, że wyścigi konne powinny zostać zakazane oraz że zakłady na ten sport to obrzydlistwo. Ani nie popieramy, ani nie zaprzeczamy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniZagrania w pokerze – poradnik
NastępnyJak obstawiać e-sport? – poradnik
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.