Obstawianie zakładów bukmacherskich (w szczególności dla poczatkujących graczy zakładów bukmacherskich) to twardy orzech do zgryzienia. Niestety (albo stety) większość osób rezygnuje z obstawiania zakładów bukmacherskich po krótkim czasie. Ale my dzisiaj chcemy odpowiedzieć na nieco inne pytanie, mianowicie chodzi nam o to, czy z zakładów bukmacherskich można się utrzymać?

Czy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?

Marzeniem każdego typera, obstawiającego zakłady bukmacherskie jest utrzymywanie się kosztem firm bukmacherskich. Naturalnie że z typowania u bukmacherów można się utrzymać, a przynajmniej regularnie wygrywać pieniądze. Niestety, poprawne typowanie wyników zakładów sportowych nie jest łatwe. Pomijając osoby, które traktują grę w zakłady sportowe ,,hobbystycznie’’ – i z reguły zadowalają sporadycznymi wygranymi, gracze zajmujący się obstawianiem w sposób ,,profesjonalny” to niewielki procent w porównaniu do masy ,,casuali”. Jakie zatem warunki powinien spełniać gracz, pragnący utrzymywać się z pieniędzy wygrywanych regularnie u bukmacherów? Czas wymienić kilka najbardziej podstawowych cech.

  • Umiejętność racjonalnego zarządzania kapitałem przeznaczonym na zakłady
  • Opanowanie
  • Umiejętność wykonania poprawnej analizy sportowej

Ogólnie wiadomo, że najlepsze efekty przynosi gra kuponów solo, czyli singli. Większość ,,profesjonalnych” typerów gra swoje typy „płaską stawką” bazując na procentowej skuteczności swoich typów. Ciekawym sposobem zarabiania na obstawianiu u bukmacherów jest gra na tak zwanych płatnych typach, czyli inwestowanie pieniędzy w typy przygotowane przez firmy profesjonalnie zajmujące się doradztwem w tym zakresie. Należy tu zachować jednak szczególną ostrożność, gdyż w internecie jest mnóstwo oszustów.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Nasza taktyka obstawiania – to klucz do regularnego wygrywania na zakładach bukmacherskich

Jest wiele systemów i taktyk, obarczonym większym lub mniejszym ryzykiem przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. Jedna uniwersalna zasada, której powinniśmy się trzymać, jeśli chodzi o naszą taktykę obstawiania – to wyciąganie konsekwencji. O naszej własnej taktyce obstawiania możemy mówić wtedy, kiedy nie liczymy na szczęście, kiedy nie naginamy i nie ryzykujemy zbyt wiele. Bez wiedzy nie zostaniemy profesjonalistami w żadnej dziedzinie. W przypadku rozrywek sportowych wiedza jest naprawdę przydatna. Choćby do tego aby odrzucić niepewne rozstrzygnięcia. Oczywiste jest to, że pewność odbija się w kursach. Ale co uznamy za czynnik przesądzający zależy to już zależy od nas.

Podsumowując – czy z zakładów bukmacherskich można się utrzymać?

Oczywiście że tak – ale naturalnie nie jest to łatwe zadanie. Niedopowiedzeniem byłoby tutaj mówienie o tym – że będzie to łatwiejsze od normalnej pracy. Wręcz przeciwnie – będzie to jeszcze trudniejsze od zwykłego 8-16. Musimy to po prostu lubić, oraz się starać, aby cały czas być o krok przed bukmacherem – inaczej nigdy nie uda nam się tego osiągnąć.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniObstawianie piłki nożnej – poradnik bukmacherski dla nowych graczy
NastępnyWady I zalety pracy w firmie bukmacherskiej
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.