Analiza własnych typów może być dość męczącym zadaniem – w końcu nie każdemu chce się sprawdzać ponownie, gdzie popełnił błąd, nie mówiąc już o wracaniu do swoich porażek. Jednakże mimo iż nie jest to dość przyjemne, to jednak warto jest się tym zająć. Dlaczego więc warto jest analizować własne typy? O tym już za chwilę!

Dlaczego warto jest analizować własne typy? Poradnik

Od czego powinieneś zacząć?

Twoja baza danych o twoich typach jest ważnym źródłem danych do właściwej analizy, móc sprawdzić, gdzie popełniłeś błąd. Niezależnie od tego, czy mamy już bogatą historię zakładów u firm bukmacherskich, czy dopiero niedawno zdecydowaliśmy się otworzyć konto u wybranego przez nas buka, to i tak powinniśmy wykorzystać nasze wybory jako punkt wyjścia do stworzenia archiwum zakładów, abyś mógł łatwo śledzić swoje zyski i straty.

Najłatwiej jest stworzyć arkusz kalkulacyjny, w którym skopiujemy wszystkie dane z twojego konta bukmacherskiego i zrobimy odpowiednie notatki dla każdego typu. Im bardziej szczegółowy arkusz roboczy utworzymy, tym lepszy efekt. Nie wszystkie czynniki mogą być związane z określonymi typami. Wtedy warto podkreślić decydujący czynnik (czy dany zakład był wygrany, czy nie). Ważne jest, aby były twoje notatki były jasne i łatwe do odczytania oraz aby pomogły Ci w późniejszym obstawianiu zakładów. Pamiętaj też, aby nie nadużywać dodawania zapisków, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Grając u buka online łatwiej jest mieć wszystko pod ręką

Grając w gry u bukmachera online, mamy dostęp do archiwum wszystkich wysyłanych przez nas zakładów. Tak, legalni bukmacherzy je udostępniają, nie ma w tym nic dziwnego. Możemy łatwo śledzić historię wygranych i przegranych zakładów, ale są to tylko dane statystyczne i nie uwzględniają żadnych ważnych czynników, które wpływają na nasz wybór określonych typów. W historii naszego konta wygrana pięć razy z rzędu jest dobra, ale ważniejszy jest sposób wyboru każdego typu. To samo dotyczy przegranych. Można to wytłumaczyć na podstawie błędnych decyzji, ale może też posłużyć do wyciągnięcia wniosków, aby zmniejszyć ryzyko niepowodzenia w przyszłości.

Teraz jest ciężej

Gra staje się trudniejsza ze względu na czas trwania pandemii i zawieszenie gier sportowych. W końcu buk stara się teraz zapewnić, że gracz go nie pokona, ale na odwrót. Teraz jest dobry moment, aby zacząć budować swoją bazę umiejętności, gdzie łatwiej zobaczysz, jak zmieniają się szanse na wygraną w każdej grze. Z biegiem czasu łatwiej jest odkryć ,,asymetrię” w kursach zakładów, która zwykle występuje w grach z oczywistymi faworytami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co warto jest analizować w swoich typach?

Otóż przede wszystkim to, na jakie spotkania obstawiałeś. W miarę możliwości postaraj się też obejrzeć powtórkę z rozgrywki, oraz jeśli masz czas, zrób ponowną analizę tego spotkania i zobacz czy będzie się ona zgadzała z prawidłowym wynikiem. Następnie spróbuj dojść do tego, co poszło nie tak w twoim poprzednim typie. Wydaje się, że to dużo roboty, prawda? Niestety, ale analiza bukmacherska to klucz do ogrywania bukmachera – więc jeśli nie chcesz w to wkładać czasu, to nie dziw się, że nie wygrywasz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniObstawianie zakładów bukmacherskich – Poradnik na 2020 rok
NastępnyPorady bukmacherskie, który każdy gracz powinien znać!
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.