W chwili obecnej rynek zakładów bukmacherskich nieustannie się rozwija. Uwarunkowane jest to tym, że co i rusz powstają nowe firmy bukmacherskie, które przyciągają do siebie graczy wyjątkowo atrakcyjnymi promocjami oraz bonusami. Nic zatem dziwnego, że tak duża liczba graczy decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem zakładów. Każdy nowy gracz zakładów bukmacherskich powinien jednak posiadać szeroką wiedzę na temat tej dyscypliny. Jedną z bardzo istotnych kwestii są metody płatności oferowane przez bukmacherów – w poniższym artykule opisujemy je w sposób bardzo dokładny.

jak wpłacić pieniądze do bukmacherów
Formy płatności do legalnych bukmacherów w Polsce

Formy płatności u polskich legalnych bukmacherów online

W tej chwili istnieje bardzo dużo sposobów na opłacenie swojego konta bukmacherskiego. Są nawet bukmacherzy w Polsce, którzy zdecydowali się na udostępnienie swoim klientom nowoczesnych metod płatności, takich jak Paysafecard, Bllik czy Neteller. Wszystkie popularne metody płatności oferują tacy bukmacherzy jak Betclic, STS, Forbet czy Fortuna. Poniżej opisujemy najważniejsze metody płatności dostępne u polskich legalnych bukmacherów online.

Płatności kartą debetową lub kredytową

Największą popularnością cieszy się obecnie metoda płatności kartą debetową lub kredytową. Decyduje się na nią naprawdę spora liczba polskich graczy.  Nic dziwnego – charakteryzuje ją szereg zalet, które w skuteczny sposób potrafią przekonać typerów do korzystania z niej. Jedną z najważniejszych zalet tej metody płatności do bukmacherów jest jej 100%-wa darmowość – nie istnieje ryzyko, że przy okazji realizowania takiej transakcji zostaną pobrane z naszego konta jakiekolwiek opłaty dodatkowe czy prowizje. Warto o tym pamiętać. Darmowość to nie jedyna zaleta charakteryzująca tę metodę płatności.

Oprócz tego, płatności kartami kredytowymi i debetowymi są całkowicie bezpieczne – nie ma niebezpieczeństwa, że nasze poufne dane osobowe dostaną się w niepowołane ręce i zostaną wykorzystane przeciwko nam. Bardzo ważny atut tego sposobu płatności to również bardzo szybki czas realizacji – wysłane przez nas pieniądze pojawią się na koncie bukmacherskim praktycznie od razu po zrealizowaniu transakcji, zatem każdy, komu zależy na czasie, bardzo chętnie wybiera metodę płatności za pomocą karty debetowej lub kredytowej. 

bukmacher betclic legalnie w polsce
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Należy wspomnieć, że w tej chwili przytłaczająca większość polskich legalnych bukmacherów online ma dla swoich użytkowników przygotowaną tę metodę płatności – jedynymi bukmacherami, którzy nie mają dla swoich użytkowników metody płatności kartą, są Milenium, Forbet oraz eToto. Jaki informacje są niezbędne do sfinalizowania transakcji kartą debetową lub kredytową? Przebiega to bardzo podobnie jak w przypadku zwyczajnych transakcji realizowanych w internecie, zatem osoby mające w tym zakresie doświadczenie nie powinny mieć jakichkolwiek problemów z zasileniem swojego konta bukmacherskiego za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Musimy zatem podać imię i nazwisko osoby, do której należy dana karta debetowa bądź kredytowa, numer tej karty oraz kod CVC. Kod CVC to specjalny kod składający się z trzech cyfr, który znajduje się na odwrocie należącego do nas plastikowego dokumentu. 

Błyskawiczne przelewy bankowe

Błyskawiczne przelewy bankowe to druga w kolejności pod względem popularności metoda płatności dostępna u polskich legalnych bukmacherów online. Podobnie jak płatności za pomocą kart debetowych i kredytowych, jest ona w 100% darmowa. Aby zrealizować błyskawiczny przelew bankowy, należy skorzystać z usług jednej z istniejących platform pośredniczących istniejących w naszym kraju. Wśród firm tego typu można wymienić chociażby Przelewy 24, Tpay, Dotpay.com, PayU czy Pay.com. Łącznie obsługują one około trzydziestu instytucji bankowych, zatem bez względu na to, w jakim banku posiadamy konto, z pewnością będziemy mogli zrealizować transakcję za pomocą błyskawicznego przelewu bankowego. Bardzo ważna informacja jest również taka, że w tej chwili wszyscy polscy legalni bukmacherzy online umożliwiają swoim klientom realizowanie transakcji za pomocą błyskawicznych przelewów bankowych.

PoprzedniAtrakcyjny bonus na start w forBET
NastępnyDobre sposoby na typowanie e-sportów w firmach bukmacherskich
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi oferują szereg doskonały promocji i bonusów, które są bardzo atrakcyjne dla graczy bukmacherskich. Kody promocyjne do bukmacherów to w tej chwili: BETONLINE