Wielu graczy zastanawia się, czy usługa Betgames STS jest dostępna w mobilnej aplikacji STS. Otóż tak, jest jak najbardziej dostępna, jednakże ta aplikacja nie zatrzymuje się tylko i wyłącznie na Betgames STS. Jak więc obstawiać zakłady bukmacherskie poprzez aplikacje STS? Tego dowiecie się już za moment!

Jak grać w Betgames STS przez aplikację mobilną?

Na sam początek – jak pobrać aplikację mobilną STS?

Aplikacja od STS jest dostępna na Androidzie oraz iOS. W przypadku IoS wystarczy wejść do AppStore’a, wyszukać program i go zainstalować. Najszybszym sposobem na pobranie aplikacji jest zrobienie to ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl.  Co ciekawe, dla nowych klientów STS do zdobycia jest darmowy bonus 29 PLN bez depozytu, wystarczy jedynie podczas rejestracji konta wpisać specjalny kod promocyjny „BETONLINE” w odpowiednim miejscu. Naturalnie przy rejestracji powinniśmy sprawdzić, czy jest dostępna jeszcze jakaś inna promocja, odnośnie sts betgames bonus bez depozytu. Być może dzięki temu zyskamy dodatkowe środki specjalnie tylko na obstawianie zakładów na Betgames STS!

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Najpopularniejsza funkcja w aplikacji mobilnej STS

Gracze, którzy korzystają z aplikacji mobilnej STS, mają opcję skorzystania z czatu z innymi użytkownikami, którzy są aktualnie aktywni. Czat STS jest dostępny w bardzo wygodnej, przejrzystej formie i pozwala nie tylko na prowadzenie dyskusji, ale również na dzielenie się kuponami. Dyskusja z innymi graczami to świetna opcja, z racji tego że mamy wtedy możliwość, aby porozmawiać o konkretnych rozgrywkach w Betgames STS, poczytać o strategiach innych osób, a także dowiedzieć się o bonusach bukmacherskich, ale też nie tylko. Czat w aplikacji STS działa całą dobę, jednakże naturalnie powinniśmy pamiętać o tym, że o wiele mniej osób będzie chętnych na rozmowę późną nocą, bądź też wczesnym rankiem.

Jakie gry w Betgames STS dostępne są w przypadku gry przez aplikację?

Otóż te same, które są dostępne poprzez stronę www.sts.pl. Czyli najpopularniejsza gra w betgames sts – poker, oraz wojna i bakarat. W przypadku gry poprzez aplikację mobilną STS nie ma żadnej różnicy, co do grania w usłudze Betgames STS. Chociaż trochę ciężej się gra na niewielkim ekranie telefonu – ale to chyba jedyna wada tego rozwiązania.

Czy możemy wypłacać nasze środki przez aplikację?

Oczywiście że tak! STS oferuje swoim graczom tak zwaną usługę STSpay, dzięki której możemy otrzymać pieniądze które wygraliśmy na konto bankowe nawet w ciągu kilku minut. To rzadkość, by tego typu opcja działała tak, jak powinna, ale w przypadku bukmachera STS naprawdę nie ma na co narzekać. Przez aplikację mobilną STS możemy zarówno zlecać ekspresowe wypłaty, jak i dokonywać depozytów na nasze konto.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniCzy w Polsce będzie więcej legalnych kasyn online?
NastępnyZagrania w pokerze – poradnik
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.