Typowanie sportów to ciekawy ,,biznes” – jednakże jeśli pasjonujemy się piłką ręczną, i chcemy przy okazji trochę zarobić – to musimy mieć też trochę wiedzy na temat typów bukmacherskich. Dlatego też, dla tych co chcą obstawiać typy sportowe na piłkę ręczną – mamy ten poradnik!

Jak najlepiej typować piłkę ręczną w internecie?

Od czego zacząć?

Początkujący gracze typów bukmacherskich zazwyczaj obstawiają te zakłady, których są w stu procentach pewni. Poniekąd jest to dobra decyzja, ale również nie, z racji tego, że nie podejmują przy tym dosłownie żadnego ryzyka. A tak naprawdę zakłady bukmacherskie są stworzone wokoło tego, że właśnie ryzyko w nich występuje. Jeśli jednak o ryzyko chodzi – to dużą rolę odgrywa tu stereotyp uzależnionego od gier losowych gracza, pogrążonego w długach dlatego też często większość początkujących typerów po prostu rezygnuje po pierwszym bądź drugim zakładzie. Jeżeli więc chcemy zacząć przygodę z obstawianiem rozgrywek u bukmacherów, warto odpowiednio przygotować się mentalnie na ryzyko emocjonalne (i finansowe) związane z zakładami bukmacherskimi. No ale przejdźmy dalej z tematem. Tak jak i w innych dyscyplinach, również i w piłce ręcznej każde zdarzenie, które chcemy obstawić musi być przez nas dobrze przeanalizowane. Taka czynność na pewno zwiększa nasze szanse na osiągnięcie zysku. Dlatego do obstawiania piłki ręcznej w typach bukmacherskich potrzeba odpowiednich i sprawdzonych źródeł wiedzy. Na szczęście, z racji tego że piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, a w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma większego kłopotu z wyszukaniem potrzebnych nam informacji. Podstawowym błędem typerów jest niechęć do podejmowania ryzyka – polega to na tym, że wolimy uniknąć potencjalnej przegranej niż mieć szansę na wygraną. Obecność takich czynników jak szczęścia czy losowości w typach sportowych oznacza, że nawet najlepsi ludzie od analizy sportowej mogą się czasem pomylić.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Nigdy nie obstawiaj typów, o których nie wiesz nic

Pamiętaj, aby nie obstawiać spotkań – o których wiesz za mało. Nie typuj zbyt dużej ilości typów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać przysłowiowej ,,ręki na pulsie”. Sprawdzaj aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli utraty przez nas naszych pieniędzy. Najważniejsze jednak jest to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, z tego powodu że porażka będzie wtedy mniej druzgocąca. Obstawianie piłki ręcznej może być dla ciebie albo bardzo łatwe, przyjemne oraz korzystne finansowo, lub też mozolne, denerwujące i stratne. Jedynie od ciebie zależy, czy odpowiednio się przygotujesz do typowania wyników, czy zgromadzisz potrzebną wiedzę oraz doświadczenie aby w końcu pokonać firmy bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniObstawianie piłki ręcznej – jak to się robi u bukmachera?
NastępnyJak zacząć wreszcie wygrywać na zakładach online? – Poradnik bukmacherski
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.