Jak najlepiej jest obstawiać wydarzenia e-sportowe? U których bukmacherów możemy obstawiać e-sport? Te pytania zadaje sobie wiele znudzonych osób, które siedzą teraz w domach. Naturalnie warto w tym czasie sobie dorobić, bądź też po prostu przeżyć sportowe emocje we własnym domu podczas obstawiania zakładów na e-sport. Dlatego też dziś przedstawimy wam, jak to najlepiej zrobić!

Jak obstawiać e-sport? – poradnik

Coraz więcej bukmacherów widzi ogromny potencjał w e-sporcie.

 I nie tylko decydują się już na sponsorowanie mniej lub bardziej znanych drużyn czy zawodników, ale także przygotowują portale dedykowane obstawiającym sport elektroniczny. Jeżeli szukacie strony, która pozwoli wam na obstawianie meczów CS’a czy LoL’a na specjalnej stronie ze statystykami, informacjami i nie tylko, na pewno powinniście przyjrzeć się temu, co dostępne jest obecnie w Totalbet oraz STS.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Gdzie obstawiać spotkania e-sportowe?

Dobrze jest, mimo wszystko, mieć konta u kilku bukmacherów, ponieważ kursy nigdy nie są takie same w dwóch różnych miejscach, a przecież to od nich zależy to, czy uda nam się zarobić więcej, czy mniej. Nie bez znaczenia są również bonusy. Na ten moment można odebrać chociażby w STS bonus bez depozytu w wysokości 29 zł. Taką kasę otrzymuje się na koncie po wpisaniu kodu promocyjnego “BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl. Darmowe 29 zł można wykorzystać na przykład na nasze pierwsze typy e-sportowe!

Pewniaki na e-sport?

Szukając stron z pewnymi typami na e-sport, zawsze kierujcie się zasadą ograniczonego zaufania. Pamiętajcie, że portal internetowy czy blog może obecnie stworzyć każdy i wcale nie musi mieć przy tym żadnego doświadczenia ani bukmacherskiego, ani informatycznego. Dobre typy esport znaleźć można głównie na często aktualizowanych stronach. Jeżeli widać, że na danym blogu pojawia się tylko parę wpisów na miesiąc, trudno zakładać, by autor takiego miejsca miał pojęcie o tym, czym się zajmuje. Jednakże znalezienie takich stron jest możliwe, jednakże o wiele lepiej jest jedynie inspirować się propozycjami typów, a zdecydowanie lepiej jest bazować na zdobywanym przez nas doświadczeniu na zakładach e-sportowych. A jak takie doświadczenie zdobyć?

Zdobywanie doświadczenia na zakładach e-sportowych

Zdobycie takiego doświadczenia jest z jednej strony całkiem proste, a z drugiej ciężkie. Naturalnie brzmi to jak bzdury, ale już wyjaśniamy. Chodzi mniej więcej o to, że aby dobrze obstawiać zakłady na e-sport, potrzebujemy doświadczenia w tytułach, które chcemy obstawiać. Dajmy na to – jeden z najpopularniejszych tytułów e-sportowych, czyli CS: GO. Aby trafnie obstawiać typy, musimy spędzić co najmniej kilka tygodni, poznając mechanikę gry, skład drużyn, oraz taktyki gry. Tylko w ten sposób będziemy w stanie bardzo łatwo przewidzieć, która z drużyn odniesie zwycięstwo. A gdzie jest ta łatwa część? Otóż jak sama nazwa mówi – jest to gra, czyli możemy się bawić, na przykład po pracy w nią, jednocześnie poznając przeróżne mapy, taktyki gry oraz lepsze sposoby na wygrywanie starć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniCiekawostki o bukmacherce
NastępnyJak wygrane z zakładów mogą wpłynąć na niektórych ludzi?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.