Większość graczy właśnie z piłką nożną zaczyna przygodę z graniem u bukmachera. Przewidywanie meczów piłkarskich jest teoretycznie proste, jednakże aby wygrywać z bukmacherem, trzeba mieć coś więcej. Dlatego też dziś przedstawimy ci sposoby na to, abyś mógł obstawiać mecze online!

Jak obstawiać mecze online? – Poradnik bukmacherski 2021

Zacznij od poszukiwania danych i statystyk

Czasami możesz je znaleźć nawet u bukmachera u którego się zarejestrowałeś. Dzięki temu możesz wyciągać wnioski na temat tego, czy dana drużyna ma wyższe szanse na wygraną od reszty. Oprócz tych informacji możesz dowiedzieć się więcej, na przykład korzystając z for bukmacherskich. Czasami trzeba poświęcić trochę czasu na analizę spotkania. Nie możesz po prostu wydawać pieniędzy – to po prostu nie ma sensu. Jeśli ten mecz zależy od tego, czy dana drużyna wygra tylko mistrzostwo kraju, czy na pewno warto jest obstawiać ten zakład?

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Co warto jest obstawiać?

Po przejrzeniu statystyk – czas wreszcie zastanowić się, co warto jest obstawiać. Może zakłady na remis lub dokładny wynik? Piłka nożna ma w rzeczywistości więcej opcji i rodzajów zakładów bukmacherskich, jakie możesz obstawiać. Większość ludzi myśli, że jeśli postawią na niskie kursy, zaczną zarabiać – ale pamiętaj o tym, że bukmacher średnio zabiera 20% z każdej twojej wygranej – bo w końcu istnieje coś takiego jak marża bukmacherska, czy też podatek od gier losowych, który masz obowiązek odprowadzić.

Oglądanie meczy online

Wielu graczy nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że legalni bukmacherzy oferują swoim typerom legalne mecze online naturalnie nie są to wszyscy bukmacherzy, ale obstawiając mecze online zazwyczaj zostanie nam udostępniona transmisja na żywo z danej ligi – pamiętaj jednak o tym, że transmisje są pozbawione Polskiego komentarza, oraz większość ekranu jest wypełniona statystykami, z racji tego że w końcu to one liczą się najbardziej, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Korzystaj z rankingów bukmacherskich!

Kolejną kwestią, o jakiej warto jest wspomnieć, to oczywiście rankingi bukmacherskie. Po co ci one? Otóż to bardzo proste, w ten sposób bardzo szybko możesz sprawdzić, które kursy są najlepsze u danego bukmachera, przez co nagle może okazać się, że u innego bukmachera wygrasz więcej. Dlatego też warto jest się zarejestrować u kilku bukmacherów – bo w ten sposób bardzo szybko będziesz mógł obstawić u konkurencji – i dodatkowo jeszcze zyskać więcej środków, co przy ostatniej podwyżce marż bukmacherskich wcale nie jest czymś, co powinno się ignorować.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPorady bukmacherskie, który każdy gracz powinien znać!
NastępnyZalety korzystania z aplikacji bukmacherskich – Poradnik bukmacherski 2021
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.