Granie na zakładach bukmacherskich może być dla wielu osób wyzwaniem. W szczególności kiedy nie wiemy nawet – od czego zacząć. No ale po to my tu właśnie jesteśmy, aby wam pomóc w typowaniu. Dlatego też, dziś zajmiemy się tym, jak pomóc wam obstawiać mecze online!

Jak obstawiać typy sportowe na mecze online?

Przygotuj się mentalnie

Myślenie o zakładach sportowych ,,na spokojnie” – jest o tyle ważne, że może to mieć realny wpływ na to czy będziemy regularnie wygrywać u bukmachera czy też nie. Dobrym sposobem na to aby spokojnie ,,zajmować się” naszymi typami to – jeśli mamy osobowość kompulsywną – kupmy sobie zabawkę aby ,,zająć ręce”. Inni ludzie zaś mogą na przykład ćwiczyć techniki oddychania. Naturalnie każdy ma swoje sposoby na to, aby się uspokoić – każdy sposób jest dobry – o ile nas to uspokaja.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Zacznij od obstawiania małych sum

Obstawianie sum które przekraczają połowę naszego miesięcznego dochodu, tylko dlatego że chcemy więcej wygrać – jest po prostu głupie. Zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż nie wygrać wcale – bądź też stracić dużo pieniędzy (jeśli obstawimy sporą sumę) – nieprawdaż? Oczywiście – kto nie ryzykuje – ten nie pije szampana. Ale najlepiej przecież podejmować świadome ryzyko, ponieważ jeśli z czasem staniemy się naprawdę niezłymi typerami – i regularnie będziemy wygrywać małe sumy – to później możemy przejść do obstawiania większych sum – czyż nie?

Wybór bukmachera z najlepszym kursem dla siebie

Jeśli dopiero zaczynamy obstawiać zakłady bukmacherskie – to warto wybrać jest bukmachera z najlepszym kursem. Na czym to polega? Po prostu na tym, że jest to firma, która oferuje najwięcej pieniędzy na dany zakład. Oczywiście nie musimy wybierać tylko jednego bukmachera, ponieważ na naszym rynku mamy ponad czternastu (na ten moment) legalnych bukmacherów, u których możemy obstawiać zakłady bukmacherskie na sport – bądź też na zakłady specjalne. Dlatego też wybranie najlepszych trzech może okazać się dla nas bardzo korzystne pod względem pieniężnym (nie zapominajmy o bukmacherskich bonusach na start!).

Fora bukmacherskie

Warto  również dołączyć do grup bukmacherskich na forach internetowych, które są środowiskami bardziej zamkniętymi, gdzie poszczególni członkowie bardziej sobie ufają i dzielą się swoimi przemyśleniami. Fora w Internecie zazwyczaj przyciągają także bardziej wtajemniczonych graczy, którzy mają doświadczenie i wiedzą jak obstawiać mecze i czerpać z tego zysk. Nie obstawiaj meczów o których wiesz za mało. Nie typuj zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać przysłowiowej ,,ręki na pulsie”. Sprawdzaj aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli utraty przez nas naszych pieniędzy. Najważniejszą radą jest jednak to, że musimy pamiętać, że każdy, nawet najlepszy typer w końcu przegrywa. Warto jest mieć to gdzieś z tyłu głowy, z tego powodu że porażka będzie wtedy mniej druzgocąca. Bywa tak, że typowanie najlepszych meczów w piłce nożnej jest po prostu zbyt ryzykowne. W takich meczach wszystko może się wydarzyć i przez to są one bardzo nieprzewidywalne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniCo możemy zrobić, jeśli chcemy zacząć typować zakłady bukmacherskie?
NastępnyObstawianie piłki ręcznej – jak to się robi u bukmachera?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.