Jak wybrać bukmachera, aby grać bezpiecznie?

Czytałeś ostatnio niestety wiele bzdur? Pamiętaj, że aktualnie nie wszystkie podmioty hazardowe działają w 100% legalnie. Takie firmy bukmacherskie powinny być przez Ciebie omijane generalnie szerokim łukiem… Mocno zależy Ci w ogóle na tym, by grać legalnie i zarazem bezpiecznie? Jak zatem sprawdzać oferujące swoje usługi podmioty hazardowe? Zweryfikuj, jakie sposoby są tutaj najbardziej efektywne w praktyce.

Sprawdź Rejestr Domen Zakazanych

Często masz sporo wątpliwości w ramach tego właśnie zagadnienia? Nie wiesz bowiem, jakie firmy bukmacherskie wybrać w finalnym rozrachunku? Na pewno należy dokładnie zweryfikować Rejestr Domen Zakazanych, który powstał już grubo ponad cztery lata temu. Wraz z wejściem w życie znowelizowanej Ustawy Hazardowej, która w tej branży jest tak naprawdę kluczowym dokumentem. Interesują Cię tylko i wyłącznie najlepsi legalni bukmacherzy? W takim razie danego podmiotu hazardowego nie powinno tam być. Należy zaznaczyć, że Rejestr Domen Zakazanych, jak wskazuje na to sama nazwa, ma w zasobach tylko takie firmy, które nie działają do końca legalnie. Co więcej, ta strona internetowa jest regularnie aktualizowana. W razie konieczności jest zatem dodawany nowy wpis do bazy. Dzięki temu Klienci zainteresowani zakładami bukmacherskimi dokładnie wiedzą, gdzie nie powinno się obstawiać…

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Informacje dotyczące legalności powinny znajdować się na stronie konkretnego buka

Jakie są inne skuteczne i zarazem polecane metody, by sprawdzić legalność danego podmiotu hazardowego? Nie musisz koniecznie weryfikować zasobów Rejestru Domen Zakazanych, chociaż oczywiście nie zaszkodzi tego zrobić. Co jeszcze jest tutaj zaś rekomendowane? Zweryfikowanie tej sprawy bezpośrednio u źródła. Profesjonalna, szanująca się firma bukmacherska podaje takie informacje na własnej stronie internetowej. Z punktami stacjonarnymi sprawa jest prosta. Jeśli jakiś lokal naziemny w tym momencie funkcjonuje, to znaczy że działa on zgodnie z polskimi przepisami. Należy być zaś szczególnie uważnym w czasie wyboru podmiotu hazardowego online. Profesjonalna firma bukmacherska powinna przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie. I tak się właśnie dzieje w praktyce. Np. takie podmioty hazardowe, jak STS, Betfan, czy Betlic itd. dokładnie informują na swoich stronach online, że są firmami bukmacherskimi działającymi zgodnie z przepisami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy gry Lotto online są legalne i bezpieczne?

Bardzo dużą popularnością cieszą się aktualnie nie tylko zakłady bukmacherskie online. Coraz więcej osób gra w gry Lotto… przez internet. Czy jest to jednak możliwe? Zdecydowanie tak. Chcesz nie tylko skreślać numery, ale także poznać np. zasady gry w Eurojackpot? W takim razie zarejestruj się najpierw na stronie internetowej https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1. Warto zaznaczyć, że Totalizator Sportowy to legalna firma hazardowa. Potem musisz tylko potwierdzić swoje dane, a także wpłacić pieniądze. Jeśli wykonasz te czynności, to będziesz mógł grać w te same gry Lotto, które są dostępne na co dzień w kolekturach.

PoprzedniZakłady sportowe stacjonarnie czy online – aplikacje bukmacherskie zyskają na popularności?
NastępnyGdzie obstawiać sporty walki i gale typu freak?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.