Czasami w życiu człowieka, który regularnie się bawi w gry losowe, czy to jest obstawianie totolotka, czy też typowania zakładów bukmacherskich – pojawia się nagle wielka wygrana. Co tak naprawdę dzieje się z człowiekiem gdy wygrywa duże sumy pieniędzy na zakładach bukmacherskich?

Jak wygrane z zakładów mogą wpłynąć na niektórych ludzi?

,,Sodówa”

Niekiedy zdarza się, że widzimy człowieka, który trzęsie się jak w febrze, w oczach ma obłęd, oraz nie może się powstrzymać przed krzyczeniem ,,wygrałem!” – co jednakże zazwyczaj się dzieje z takim człowiekiem? Otóż najczęściej, pierwsze co takie osoby robią – to telefon do szefa/szefowej z obelgami, plus ,,zwalniam się!”. Czyli zaczynamy lawinę nieszczęścia.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Imprezy

Niekończące się imprezy, drogie samochody – panie leciwych obyczajów, alkohol. Tak zazwyczaj zaczyna się ,,przygoda” osoby która wygrała sporą ilość pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Jednakże jak każdy wie – pojawiają się wtedy osoby, które chcą naszego ,,nowobogackiego” – wykorzystać – piękne panie – ,,biznesmeni” i inne osoby, które nie mają dobrych zamiarów. Nie mówiąc już o używkach – często również pojawiają się tutaj narkotyki i alkohol. Pieniądze lecą, nasz szczęśliwiec o niczym się nie martwi – i trwoni fortunę.

Upadek

Kiedy już minie trochę czasu – a naszemu szczęśliwcowi zaczną się kończyć pieniądze zaczyna się jego upadek. Życie ponad stan sprawiło, że uzależnił się od wielu używek, i teraz musi znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji. Kolejny etap w końcówce życia naszego ,,milionera z wyboru” – to zazwyczaj zaciąganie długów. Jest to o tyle smutne, że zazwyczaj taka osoba zaciąga długi od jego ,,dobrych przyjaciół” – którzy przypałętali się zaraz po tym, jak wygrał spore pieniądze. No ale oczywiście, że chętnie mu pożyczą te kilkanaście tysięcy – i zaczekają aż się odkuje – ale nikt przecież nie wygrał w totolotka pod rząd dwa razy, czyż nie?

Koniec

Nasz ,,milioner” – stracił już wszystko. Nie udało mu się ,,odkuć” tak jak planował. Jego majątek – zlicytowany i sprzedany. On sam – bezdomny, oraz z wierzycielami na karku, którzy chcą mu wpakować przysłowiową ,,kulkę między oczy”. Pozostały już mu tylko dwie opcje. Jedna – ucieczka do dalekiego kraju, w nadziei że nikt go nie rozpozna – lub zostanie na miejscu i poniesienie konsekwencji swojej lekkomyślności.

Oczywiście założyliśmy tutaj najgorszy scenariusz, ale załóżmy, że mamy dwie osoby, które równocześnie wygrały sporą ilość pieniędzy na zakładach bukmacherskich, a powyższy bohater jest jedną z nich.

Radość

Naturalnie nasz drugi bohater cieszy się z wygranej – ale z całej siły nie dopuszcza do siebie nawet najmniejszą myśl – żeby te pieniądze roztrwonić. O nie nie nie, on chce je pomnożyć. Planów ma kilka, ale jeden z nich to ponowna gra na zakładach bukmacherskich.

Skromne wakacje?

Nasz bohater wie – że wydanie wszystkiego na raz na imprezy i alkohol nic mu nie da. Ale po takiej wygranej, trzeba przecież udać się na jakieś ciekawe wakacje, czyż nie? Naturalnie można pójść na opcję ,,full wypas VIP” – ale nasz bohater woli coś bardziej skromniejszego, wybiera coś ponad stan – ale bez przesady.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniJak obstawiać e-sport? – poradnik
NastępnyNa co uważać przy typowaniu zakładów na e-sport?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.