Oczywiście regularne wygrywanie pieniędzy na zakładach nie jest łatwym zadaniem, jednakże jeśli się odpowiednio postarasz, to masz szansę na to, aby to osiągnąć – dlatego też dziś przekażemy ci, co musisz zrobić, aby regularnie móc wygrywać z bukmacherem!

Jak wygrywać u bukmachera regularnie? Poradnik 2021

​Jak zacząć?

Wielu graczy zaczyna od internetu i szukania odpowiedzi w poradnikach bukmacherskich. Wiele wyników to linki do forów, gdzie gracze oferują sobie nawzajem porady, jak na nich zarabiać. Jak widać, wiele osób wie jak grać, ale nikt nie zdradzi ci dokładnie, jak wygrywać z bukmacherem regularnie. Niestety, dlatego nie jest łatwo znaleźć własną odpowiedź – chociaż cała gra zaczyna się od zdobycia odpowiedniej wiedzy.

Dlatego, aby zarabiać u bukmachera regularnie, trzeba mieć dużo wiedzy. Ponadto bardzo przydatna jest również wiedza na temat tego, jak legalny bukmacher działa (jego analizy, jak działają eksperci przy oferowaniu zakładów etc). Bardzo popularne są również systemy oparte na rachunkach statystycznych. Dzięki nim możesz się wiele nauczyć i wygrać całkiem spore sumy. Popularna jest jednak metoda zarabiania pieniędzy oparta na jak najpóźniejszym obstawianiu zakładów.

Oznacza to, że gracze stawiają zakłady tak późno, jak to możliwe i prawie znają wynik gry. Można to jednak nagrodzić tylko poprzez zakłady na żywo. Dzieje się tak, gdy zakłady online (głównie tenis) są dokonywane w trakcie gry, chociaż nie zawsze tak jest. Warto pamiętać, że chociaż jest to rzadkie, nadal możesz zawieść, ponieważ sport jest dość nieprzewidywalny.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

​Czy początkujący gracz może wygrywać z bukmacherem regularnie?

Niestety, ale bez doświadczenia oraz wiedzy na temat sportu nie jest to raczej możliwe. Wynik spotkania sportowego zależy od różnych okoliczności, które towarzyszą indywidualnemu pojedynkowi. Ponadto analiza matematyczna powinna opierać się na zasadach statystycznych, aby móc oszacować szanse danego zespołu. Dodatkowo warto wspomnieć, że uprawnieni księgowi mają dostęp do wielu ekspertów, którzy na co dzień zajmują się analizą sportową spotkań sportowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Własnymi umiejętnościami będziemy mogli szybko odkryć sekret pokonania bukmachera i wybierać tylko te zakłady, które przyniosą największe zyski finansowe. Możesz też obstawiać tylko mecze konkretnej drużyny. Dzięki obserwowaniu konkretnych osiągnięć zawodników oraz tego, jak radzą sobie z różnymi konkurentami, trudności na początku zostaną zmniejszone i ułatwi Ci skupienie się na analizie bukmacherskiej, która jest bardzo ważna – nawet jeśli dopiero zaczynasz z zakładami online. Pamiętaj jednak, że sama wiedza to nie wszystko – ponieważ nadal potrzebujesz doświadczenia, aby coś z tego wyszło. Najłatwiejszym sposobem jest postawienie małego zakładu – dzięki czemu nie stracisz zbyt wiele, a także zdobędziesz doświadczenie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniZalety korzystania z aplikacji bukmacherskich – Poradnik bukmacherski 2021
NastępnyWłosi z awansem, z kim rozegrają kolejny mecz? Euro2020
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.