Praktycznie każdy blog bukmacherski musi posiadać coś, co pomoże początkującym graczom stanąć po raz pierwszy w szranki z bukmacherem i dodatkowo coś jeszcze wygrać. Dlatego też my przygotowaliśmy dla was ten poradnik bukmacherski, który pomoże wam – początkującym graczom zarobić na typach sportowych!

Jak zacząć typować sport online?

Poszperaj po rankingach bukmacherów

A tak, warto jest sprawdzić te wszystkie rankingi bukmacherów, ponieważ w ten sposób dowiesz się, który bukmacher według graczy jest najlepszy. Oczywiście, niekoniecznie najlepszy oznacza ten najbardziej popularny, to jest co zupełnie co innego, ale tak naprawdę możesz sprawdzić, który z nich ma najlepsze bonusy. Układając od początku sobie taką ,,współpracę” zdecydowanie lepiej jest właśnie natrafić na tego bukmachera, u którego będziesz miał najlepszy według Ciebie bonus. W innym wypadku, nie ma co się nawet rejestrować u takiego buka – bo i tak wiesz już wtedy, że nie będziesz miał z tego żadnego pożytku.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Czy warto się w to teraz w ogóle pchać?

Owszem – koronawirus wiele zmienił, ale to nie oznacza wcale, że powinieneś się poddawać. Jeśli nie jesteś pewien co do tego, jak zacząć – najlepiej będzie, kiedy postarasz się znaleźć sobie znajomych, bądź grupę, która interesuje się typami sportowymi, i pomoże ci dojść do twojego celu. Naturalnie może być to forum bukmacherskie, lub też grupa na facebooku – to głównie zależy od ciebie, gdzie się z tym udasz, jednakże musisz zawsze pamiętać o tym, aby nie podawać zbyt wielu informacji o sobie, a na dodatek nie wierzyć każdemu napotkanemu na swojej drodze człowiekowi, który potencjalnie wie o czym mówi.

Nie jesteś przekonany do obstawiania? To załóż konto tymczasowe!

Na forach bukmacherskich ostatnio coraz głośniej rozbrzmiewa temat kont tymczasowych. Jest to bardzo wygodna opcja dla większości początkujących graczy, z racji tego, że bardzo wiele można zdziałać przy jego pomocy – a tak naprawdę nie musimy się na stałe rejestrować u bukmachera. Pamiętaj jedynie o tym, że jeśli założysz już konto tymczasowe – a później będziesz chciał odebrać swoją wygraną – to musisz pamiętać o tym, że będziesz musiał mimo to aktywować swoje normalne konto, i dodatkowo będziesz musiał potwierdzić swoje dane. W innym wypadku – nie dasz rady wypłacić tego, co wygrałeś.

Konto u tylko jednego bukmachera to kiepski pomysł

Dlaczego tak uważamy? Otóż to bardzo proste, ponieważ będąc uwikłanym typerem u jednego bukmachera, nie dasz rady wykorzystać pełnego potencjału bonusów bukmacherskich, jakie cała reszta bukmacherów może ci zaoferować. Naturalnie rejestracja u wszystkich legalnych bukmacherów raczej nie wchodzi w grę, ale wystarczy, że założysz konto przynajmniej u dwóch innych bukmacherów – tylko po to, aby postawić kilka zakładów, oraz obrócić bonusem – a następnie wypłacić twoją wygraną z lepszym kursem, niż u twojego normalnego bukmachera!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniJak zacząć wreszcie wygrywać na zakładach online? – Poradnik bukmacherski
NastępnyCo warto jest zrobić, jeśli chcesz wygrywać częściej na zakładach bukmacherskich?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.