Nie musisz koniecznie jeździć np. na drugi koniec miasta, by coś fajnego wytypować. Od lat jest możliwe m.in. granie online. Taką opcję oferuje zaś firma bukmacherska ETOTO. Jakie wydarzenia cieszą się obecnie (stan na 16 marca 2023 roku) największym zainteresowaniem? Co warto w nich zagrać? Oto przegląd kilku najciekawszych eventów!

Djurgarden zagra z Lechem Poznań

Polska ekipa stoi przed historyczną szansą. Już dzisiaj mistrzowie Polski mogą awansować do 1/4 Ligi Konferencji Europy. Trzeba tylko utrzymać wynik z pierwszego spotkania. Warto dodać, że 9 marca 2023 roku Lech Poznań pokonał u siebie Djurgarden 2:0. Dzisiaj zostanie rozegrana potyczka rewanżowa. Blog ETOTO przytacza wiele ciekawostek na temat czwartkowego spotkania. Jak chcesz dowiedzieć się interesujących faktów na temat ekip ze Szwecji i Polski, to warto tam zajrzeć. Nie brakuje również wyszczególnionych kursów na poszczególne wydarzenia. Kto jest faworytem? W pierwszej potyczce momentami Lech Poznań miał bardzo dużą przewagę. Oczywiście, mecz meczowi nierówny. Wydaje się jednak, że i dzisiaj Kolejorz może zanotować dobry rezultat. Sporo ekspertów stawia, że wejdzie x2. W tym momencie to wydarzenie zostało oszacowane w ETOTO na 1,51. Są spore szanse, że tak się stanie. W końcu Djurgarden zaprezentowało się kiepsko na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Dodatkowo gospodarzom będzie się dzisiaj spieszyć, aby odrabiać straty. A nierzadko przez to popełnia się sporo kosztownych błędów. Co ważne, gospodarze jeszcze nie są w rytmie meczowym. Może być im zatem trudno nawet o skromne zwycięstwo.

Skoki narciarskie: turniej Raw Air

Skoki narciarskie (szczególnie w sezonie zimowym) są bardzo popularne. Sezon 2022/23 powoli zbliża się do końca. Przed zawodnikami jeszcze kilka zawodów. Dzisiaj (start o 16:30) najlepsi zawodnicy będą rywalizować w norweskim Lillehammer. Wydaje się, że największe szanse na zanotowanie wiktorii ma Halvor Egner Granerud. Wysoko stoją także „akcje” Austriaka Stefana Krafta i Słoweńca Anze Laniska. Czy Polaków stać będzie na odegranie znaczących ról w trakcie czwartkowej rywalizacji? Jeśli ktoś chce, to może np. postawić na Dawida Kubackiego. Jego wiktoria została oszacowana na 14,00. Kurs jest bardzo okazały, a na pewno nie można wykluczyć tego, że Polak nie wygra czwartkowych zawodów w Lillehammer.

WTA Indian Wells

Do gry wróciła również liderka światowego rankingu WTA. Iga Świątek idzie jak burza. Raszynianka zagra dzisiaj z Rumunką Soraną Cirsteą. Będzie to ćwierćfinał prestiżowego turnieju Indian Wells. Polka jest zdecydowaną faworytką. Sporo osób zamierza postawić, że Iga Świątek wygra ze sklasyfikowaną na 32. miejscu zawodniczką z Rumunii nawet w dwóch setach. Aktualnie kurs na to wydarzenie został oszacowany – w firmie bukmacherskiej ETOTO – na 1,25. Raczej mało kto pokusi się o typ na rywalkę. Można na tym teoretycznie sporo zarobić (kurs 10,00), ale mało wskazuje na to, by Polka mogła przegrać z Soraną Cirsteą.

PoprzedniKiedy powinnyśmy powiedzieć sobie dość – zakłady bukmacherskie
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi oferują szereg doskonały promocji i bonusów, które są bardzo atrakcyjne dla graczy bukmacherskich. Kody promocyjne do bukmacherów to w tej chwili: BETONLINE