Piłka nożna według nas jest sportem, który (przynajmniej w Polsce) – nie zasługuje na swoją reputację (uuuu kontrowersyjnie) – już tłumaczymy dlaczego. Nasza kadra narodowa – jest po prostu ,,do bani”. Nie da się tego ukryć, ale nie mieliśmy żadnych sukcesów w tym sporcie od ponad 30 lat, a PRL dawno już przecież się skończył. Tak naprawdę ciężko jest nam stwierdzić, czy po prostu jest to brak zgrania wśród naszych graczy, czy też po prostu są oni zbyt zajęci grą ,,dla swoich klubów” – dlatego też ignorują grę w kadrze narodowej i nie dają z siebie wszystkiego. No ale trochę się zagalopowaliśmy, wróćmy jednak do tematu – jak obstawiać zakłady bukmacherskie na piłkę nożną?

Obstawianie piłki nożnej – jak zacząć?

Obstawianie zakładów bukmacherskich na piłkę nożną nie jest ciężkim zadaniem. Ważne jest jednak, żeby przed typowaniem wyników zastanowić się, jak obrać odpowiednią taktykę i sprawdzić, czy czujemy się na siłach, aby podjąć się tego wyzwania. Nietrudno się również domyślić, że to właśnie piłka nożna, jest najchętniej obstawianym sportem u bukmacherów. Jest to również najpopularniejszy sport na świecie, który cieszy się największą oglądalnością wśród wszystkich sportów tego typu.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Obstawianie wyników meczów piłkarskich cieszy się sławą ze względu na wiele możliwości, jak to robić. Na początku sporo osób obstawia pewne zakłady. Wtedy też, mamy pewność, że wygramy, ale z drugiej strony nie będą to imponujące sumy pieniężne. Z czasem pojawiają się jednak coraz mniej pewne wybory – na przykład próba trafienia dokładnego wyniku, wynik do przerwy, zespół, który pierwszy strzeli gole, czy pojawią się żółte lub czerwone kartki i wiele innych. Ponadto, przy obstawianiu sportów, często nasz nowy typer będzie reagował na spotkania emocjonalnie. Warto zauważyć że piłka nożna to dyscyplina, w której łatwiej o niespodzianki niż w przypadku siatkówki czy koszykówki.

Niejednokrotnie zdarza się, że zespół, mający miażdżącą przewagę przegrywa spotkanie z drużyną, która ma tylko jedną lub dwie sytuacje w meczu (ale potrafi je za to dobrze wykorzystać). Często okazuje się, że mecz, który byłby normalnie dla nas obojętny, przestaje taki być – ponieważ decyduje o tym, czy nasz typ będzie wygrany – czy też nie. Warto jest też śledzić statystyki naszej ulubionej drużyny z racji tego, że może nam to powiedzieć, kiedy mamy większą – albo mniejszą szansę na zwycięstwo. Szansa na zwycięstwo zwiększa się w przypadku, kiedy na przykład – zatrudniony zostaje nowy trener. Jest to tak zwany ,,efekt nowej miotły”.

Spore możliwości daje nam też sytuacja, gdy zespół zapewni sobie mistrzostwo lub awans z grupy na większym turnieju. Wtedy na boisku pojawia się wielu rezerwowych, co oznacza, że zwiększa się szansa na niespodziewany wynik i porażkę naszego faworyta. Warto też obserwować, czy najbardziej wartościowi zawodnicy nie notują obniżki formy albo nie mają kontuzji. Jeśli tak się dzieje, to również jest większa szansa na zwycięstwo i można sporo ugrać na typowaniu tego rodzaju spotkań. Dlatego też – musimy pamiętać o tym, że nawet najmniejsze różnice mogą sprawić, że nasz kupon – albo wyląduje w koszu – albo też zarobimy na nim sporo pieniędzy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniNowi gracze zakładów bukmacherskich – mamy dla was poradnik!
NastępnyCzy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.