Nietrudno się domyślić, że drugim najchętniej obstawianym sportem u bukmacherów jest piłka ręczna. Jest to również jeden z najpopularniejszych sportów na świecie, mający prawie największą oglądalność. Typowanie wyników piłki ręcznej cieszy się sławą ze względu na wiele możliwości, jak to robić. Jednakże – właśnie. Jak to zrobić?

Obstawianie piłki ręcznej – jak to się robi u bukmachera?

Od czego większość osób zaczyna?

Na początku sporo osób obstawia „pewniaki” takie jak np. mecz reprezentacji Niemiec z drużyną Gibraltaru, czy też ekipy Portugalii z San Marino. Wtedy mamy pewność, że wygramy, ale z drugiej strony nie będą to imponujące kwoty. Z czasem pojawiają się jednak coraz mniej pewne wybory – np. próba trafienia dokładnego wyniku, wynik do przerwy, zespół, który pierwszy strzeli gole, czy pojawią się żółte lub czerwone kartki i wiele innych. Ponadto, piłce nożnej towarzyszy wysoki ładunek emocjonalny. Warto zauważyć, że jest to dyscyplina, w której łatwiej o niespodzianki niż w przypadku siatkówki, koszykówki, czy hokeja.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Niejednokrotnie zdarza się, że drużyna mająca miażdżącą przewagę przegrywa spotkanie z ekipą, która ma tylko jedną lub dwie sytuacje w meczu. Często okazuje się, że mecz, który byłby normalnie dla nas obojętny, staje się bliski naszemu sercu, bo decyduje o tym, czy wygramy główną nagrodę. Naturalnie ,,pewne” typowanie spotkań sportowych meczów w dłuższej perspektywie jest bardzo ciężkie do osiągnięcia z racji tego iż po prostu ciężko takie typy znaleźć, ale istnieją miejsca, w których możemy znaleźć typy gwarantujące pewny zysk bez względu na wynik – mianowicie możemy je znaleźć na oficjalnych stronach bukmacherskich. Oczywiście legalni bukmacherzy nie są aż tak naiwni, oraz nie dają na swoich serwisach internetowych gotowych typów z poszczególnych lig czy dyscyplin, ale czasami można w ich ofercie trafić na tak zwane ,,surebety”, dzięki którym już przed rozpoczęciem meczu wiemy, że nasz typ będzie udany. Wszystko w tym systemie opiera się bowiem na matematyce i różnicach kursowych pomiędzy zakładami, najczęściej dwudrogowymi.

Kiedy można zarobić na sportowych typach?

Warto też śledzić statystyki i zapoznać się ze specyficznymi sytuacjami, kiedy warto obstawiać daną drużynę. Szansa na zwycięstwo zwiększa się w przypadku roszad, np. zatrudnienia nowego trenera. Jest to tzw. efekt nowej miotły, który działa w wielu przypadkach. Spore możliwości daje nam też sytuacja, gdy zespół zapewni sobie mistrzostwo lub awans z grupy na większym turnieju albo przygotowuje się do meczu turniejowego. Wtedy na boisku pojawia się wielu rezerwowych, co oznacza, że zwiększa się szansa na niespodziewany wynik i porażkę faworyta. Warto też obserwować, czy najbardziej wartościowi zawodnicy nie notują obniżki formy albo nie mają kontuzji. Jeśli tak się dzieje, to również jest większa szansa na zwycięstwo i można sporo ugrać na typowaniu tego rodzaju spotkań.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniJak obstawiać typy sportowe na mecze online?
NastępnyJak najlepiej typować piłkę ręczną w internecie?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.