E-sport i zakłady bukmacherskie to dość młode połączenie. Wiele osób, które znają się na zakładach, często nie czuje się pewnie w świecie elektronicznej rozgrywki, a fani DotA czy CS nie wiedzą, jak działa świat zakładów. Ten krótki poradnik wychodzi z pomocną ręką do obu tych grup. Fanom zakładów wytłumaczymy, jak działają najpopularniejsze gry, a kibicom elektronicznej rozrywki pokażemy, gdzie mogą postawić na swoje ulubione drużyny.

esport obstawianie online
Najlepsi Polscy bukmacherzy online do obstawiania esportu.

Najpopularniejsze gry esportowe

StarCraft II – strategia czasu rzeczywistego umieszczona w klimatach Si-Fi. Tematem przewodnim są potyczki trzech gatunków: zergów, protosów i terran, z których każdy dysponuje innym sposobem rozgrywki. Ta zaś kładzie nacisk na przewidywanie ruchów przeciwnika i maksymalnie wykorzystywanie każdego zasobu i nawet najmniejszej uzyskanej przewagi. 

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) to kontynuacja klasycznej gry Counter-Strike. To taktyczne pojedynki pięcioosobowych drużyn, które wcielając się w zespoły antyterrorystów i terrorystów starają się zniszczyć/obronić dwa kluczowe punkty. Gra w naszym kraju zyskała olbrzymią popularność dzięki drużynie Virtus.Pro, która składa się z pięciorga naszych rodaków.

DotA 2 – jest to kontynuacja legendarnej wręcz modyfikacji gry Warcraft 3. To wieloosobowa gra MOBA, czyli Multiplayer online Battle Arena. W grze celem jest zniszczenie bazy swojego przeciwnika, do której dociera się po trzech tzw. liniach. W każdym meczu udział biorą dwie drużyny, które składają się z pięciu graczy, którzy wybierają postacie o różnych umiejętnościach i w trakcie rozgrywki zbierają złoto i doświadczenie. 

jaki kod promocyjny w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

League of Legends ( LoL ) to podobnie jak DotA gra z gatunku MOBA, która powstała w 2009 roku i już jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Tak jak w przypadku poprzedniej gry naszym celem jest zniszczenie bazy wroga. Gry te jednak podobne są jedynie z  założeń podstawowych. Głębsze mechaniki i dostępne postacie są jednak całkowicie różne. Gra zyskała w Polsce popularność dzięki drużynie KMT ( Kiedyś Miałem Team),a obecnie dzięki graczowi jednej z najlepszych polskich drużyn – Jankosowi.

Ok, a co jeśli chce obstawiać esport ale nie za bardzo się na tym znam? Gdzie znajdę najlepsze typy na esport? Czy strona vierualbet.pl jest rzeczywiście najlepszym miejscem z typami esportowymi? Według wielu typerów to właśnie ta strona, na której skuteczność typów bukmacherskich jest najlepsza, ponad 70% skuteczności to naprawdę bardzo dużo.

U jakiego bukmachera obstawiać e-sport?

Wraz z rosnącą popularniejszą tego rodzaju sportów i rosnącymi ilościami kibiców, e-sportem zainteresowali się również legalni w Polsce bukmacherzy online. Obecnie tego typu zakłady możemy obstawiać prawie u każdego, ale można także wyłonić czołówkę, która jest w tym lepsza od rywali. Oto najlepsi Polscy legalni bukmacherzy do obstawiania esportu:

TOTALbet – Polski bukmacher który posiada bardzo szeroką ofertę. Możemy obstawiać tutaj zarówno wymienione powyżej tytuły, ale także FIFA ( elektroniczna piłka nożna) czy też Call of Duty (seria popularnych FPSów, czyli First Person Shooter). Poza standardowymi zakładami, w których obstawiamy zwycięzcę, możemy także postawić na różne, mniej popularne zakłady: zwycięzca turnieju, suma wygranych map, ilość wygranych na mapę czy handicap zabójstw.

Fortuna – dobra oferta zakładów na mistrzostwa, ligi czy turnieje z całego świata. Możemy obstawiać tutaj wszystkie gry wymienione na naszej liście. Bukmacher Fortuna oferuje też zakłady na żywo! Niestety jednak przeważnie mamy do wyboru mniej rodzajów zakładów.

Totolotek – u tego bukmachera także możemy obstawić wszystkie najpopularniejsze tytuły. W przypadku CS: GO i DotA mamy dostęp do rozbudowanych zakładów, takich jak handicapy czy liczna map.

eTOTO  – kolejny bukmacher z bardzo szeroką ofertą na e-sport. Możemy tutaj obstawić takie gry jak LoL, CS:GO,StarCraft II, DotA II, ale także World of Tanks czy Hearthstone. Oferta w Etoto jest nieco skromniejsza niż u zagranicznych bukmacherów, ale za to dostępne są zakłady na correct score w zwycięstwach na mapy.

LV BET – również dobra oferta na e-sport. Wystawiane są tutaj kursy na: League of Legends, DotA 2, StarCraft czy Counter-Strike. W ofercie znajdziemy wszystkie największe turnieje, mistrzostwa czy ligi. Warto zwrócić uwagę również uwagę na bardzo rozbudowaną ofertę zakładów w przypadku DoTA. 

Milenium – dobra oferta, typować możemy wszystkie „podstawowe” tytuły oraz Heroes of the Storm (również gra MOBA). Niestety bukmacher nie oferuje wielu rodzajów zakładów, ale możemy obstawiać wszystkie większe wydarzenia. 

5/5 - (1 vote)
PoprzedniOferta zakładów na Formułę 1 od bukmacherów online
NastępnyNielegalne zakłady bukmacherskie online w Polsce
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi oferują szereg doskonały promocji i bonusów, które są bardzo atrakcyjne dla graczy bukmacherskich. Kody promocyjne do bukmacherów to w tej chwili: BETONLINE