E-sport i zakłady bukmacherskie to dość młode połączenie. Wiele osób, które znają się na zakładach, często nie czuje się pewnie w świecie elektronicznej rozgrywki, a fani DotA czy CS nie wiedzą, jak działa świat zakładów. Ten krótki poradnik wychodzi z pomocną ręką do obu tych grup. Fanom zakładów wytłumaczymy, jak działają najpopularniejsze gry, a kibicom elektronicznej rozrywki pokażemy, gdzie mogą postawić na swoje ulubione drużyny.

esport obstawianie online
Najlepsi Polscy bukmacherzy online do obstawiania esportu.

Najpopularniejsze gry esportowe

StarCraft II – strategia czasu rzeczywistego umieszczona w klimatach Si-Fi. Tematem przewodnim są potyczki trzech gatunków: zergów, protosów i terran, z których każdy dysponuje innym sposobem rozgrywki. Ta zaś kładzie nacisk na przewidywanie ruchów przeciwnika i maksymalnie wykorzystywanie każdego zasobu i nawet najmniejszej uzyskanej przewagi. 

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) to kontynuacja klasycznej gry Counter-Strike. To taktyczne pojedynki pięcioosobowych drużyn, które wcielając się w zespoły antyterrorystów i terrorystów starają się zniszczyć/obronić dwa kluczowe punkty. Gra w naszym kraju zyskała olbrzymią popularność dzięki drużynie Virtus.Pro, która składa się z pięciorga naszych rodaków.

DotA 2 – jest to kontynuacja legendarnej wręcz modyfikacji gry Warcraft 3. To wieloosobowa gra MOBA, czyli Multiplayer online Battle Arena. W grze celem jest zniszczenie bazy swojego przeciwnika, do której dociera się po trzech tzw. liniach. W każdym meczu udział biorą dwie drużyny, które składają się z pięciu graczy, którzy wybierają postacie o różnych umiejętnościach i w trakcie rozgrywki zbierają złoto i doświadczenie. 

jaki kod promocyjny w sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

League of Legends ( LoL ) to podobnie jak DotA gra z gatunku MOBA, która powstała w 2009 roku i już jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Tak jak w przypadku poprzedniej gry naszym celem jest zniszczenie bazy wroga. Gry te jednak podobne są jedynie z  założeń podstawowych. Głębsze mechaniki i dostępne postacie są jednak całkowicie różne. Gra zyskała w Polsce popularność dzięki drużynie KMT ( Kiedyś Miałem Team),a obecnie dzięki graczowi jednej z najlepszych polskich drużyn – Jankosowi.

Ok, a co jeśli chce obstawiać esport ale nie za bardzo się na tym znam? Gdzie znajdę najlepsze typy na esport? Czy strona vierualbet.pl jest rzeczywiście najlepszym miejscem z typami esportowymi? Według wielu typerów to właśnie ta strona, na której skuteczność typów bukmacherskich jest najlepsza, ponad 70% skuteczności to naprawdę bardzo dużo.

U jakiego bukmachera obstawiać e-sport?

Wraz z rosnącą popularniejszą tego rodzaju sportów i rosnącymi ilościami kibiców, e-sportem zainteresowali się również legalni w Polsce bukmacherzy online. Obecnie tego typu zakłady możemy obstawiać prawie u każdego, ale można także wyłonić czołówkę, która jest w tym lepsza od rywali. Oto najlepsi Polscy legalni bukmacherzy do obstawiania esportu:

TOTALbet – Polski bukmacher który posiada bardzo szeroką ofertę. Możemy obstawiać tutaj zarówno wymienione powyżej tytuły, ale także FIFA ( elektroniczna piłka nożna) czy też Call of Duty (seria popularnych FPSów, czyli First Person Shooter). Poza standardowymi zakładami, w których obstawiamy zwycięzcę, możemy także postawić na różne, mniej popularne zakłady: zwycięzca turnieju, suma wygranych map, ilość wygranych na mapę czy handicap zabójstw.

Fortuna – dobra oferta zakładów na mistrzostwa, ligi czy turnieje z całego świata. Możemy obstawiać tutaj wszystkie gry wymienione na naszej liście. Bukmacher Fortuna oferuje też zakłady na żywo! Niestety jednak przeważnie mamy do wyboru mniej rodzajów zakładów.

Totolotek – u tego bukmachera także możemy obstawić wszystkie najpopularniejsze tytuły. W przypadku CS: GO i DotA mamy dostęp do rozbudowanych zakładów, takich jak handicapy czy liczna map.

eTOTO  – kolejny bukmacher z bardzo szeroką ofertą na e-sport. Możemy tutaj obstawić takie gry jak LoL, CS:GO,StarCraft II, DotA II, ale także World of Tanks czy Hearthstone. Oferta w Etoto jest nieco skromniejsza niż u zagranicznych bukmacherów, ale za to dostępne są zakłady na correct score w zwycięstwach na mapy.

LV BET – również dobra oferta na e-sport. Wystawiane są tutaj kursy na: League of Legends, DotA 2, StarCraft czy Counter-Strike. W ofercie znajdziemy wszystkie największe turnieje, mistrzostwa czy ligi. Warto zwrócić uwagę również uwagę na bardzo rozbudowaną ofertę zakładów w przypadku DoTA. 

Milenium – dobra oferta, typować możemy wszystkie „podstawowe” tytuły oraz Heroes of the Storm (również gra MOBA). Niestety bukmacher nie oferuje wielu rodzajów zakładów, ale możemy obstawiać wszystkie większe wydarzenia. 

PoprzedniOferta zakładów na Formułę 1 od bukmacherów online
NastępnyNielegalne zakłady bukmacherskie online w Polsce
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi oferują szereg doskonały promocji i bonusów, które są bardzo atrakcyjne dla graczy bukmacherskich. Kody promocyjne do bukmacherów to w tej chwili: BETONLINE