Gra na zakładach bukmacherskich często przynosi więcej strat, niż zysków, jednakże wiele osób tak naprawdę obstawia zakłady mimo to. Oczywiście, można wygrywać u bukmachera, ale do tego trzeba mieć wiedzę, oraz pojęcie, jak to robić. Dlatego też dziś przedstawimy ci pewne porady, które na pewno pomogą ci w obstawianiu zakładów bukmacherskich!

Obstawianie zakładów bukmacherskich – Poradnik na 2020 rok

To bukmacher ma wygrywać – nie ty

Pamiętaj, że główną ideą zakładów sportowych jest to, że zakład większość graczy przegrywa, a cała kasa wędruje na konto bukmachera. Kiedy nie polegamy na szczęściu, ale na zimnych kalkulacjach, szansa na wygraną jest większa. W sporcie i rozrywce wiedza jest naprawdę przydatna, jeśli po prostu zrezygnujesz z niepewności, faktycznie będzie dla Ciebie lepsza. Czasami jest to niefortunne, ale musisz ciężko pracować nad analizą sportową, aby poprawnie wybrać zakład, aby zysk był wyższy.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Planuj!

Nawet jeśli dopiero zaczynasz i planujesz od czasu do czasu coś wygrać u bukmachera, wiedz, że powinieneś mieć plan. Prawdą jest, że nie każdy jest doskonały, ale szczęście wynikające z posiadania odpowiedniego planu zawsze może pomóc ci lepiej, prawda? Cóż, dobry gracz potrzebuje dokładnych obliczeń, a najważniejszą rzeczą jest umiejętność analizowania gier sportowych, aby zapamiętać określone sytuacje i wiedzieć, co stanie się następnym razem, gdy postawisz zakład. To samo dotyczy rodzajów zakładów sportowych. Nie będziemy tutaj przedstawiać każdego rodzaju zakładów sportowych, ale chcemy opowiedzieć Ci o najciekawszych typach zakładów, które są bardzo wyjątkowe.

Marża bukmacherska – zwróć na to uwagę!

Zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób bukmacherzy zarabiają pieniądze prawda? To teraz już wiesz – po prostu odejmują daną sumę procentową od twojej wygranej. Dlatego też postaraj się wybrać tego legalnego bukmachera, który ma najniższe marże bukmacherskie, przy jednoczesnych dobrych opiniach – ponieważ oczywiście, możesz znaleźć takiego bukmachera, ale okaże się, że jest on nielegalnym bukmacherem – a wtedy będziesz miał problem, prawda? Niskie kursy na kuponie to więcej pozycji, a im więcej wydarzeń się zdarza, tym maleje możliwość postawienia zakładu, który będzie się opłacać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady powinny być zabawą

Wielu nowicjuszy zapomina, że naprawdę powinni się dobrze bawić, zamiast myśleć o czerpaniu z tego korzyści. Przecież nawet dobry gracz może zarabiać tylko raz na jakiś czas, dlatego warto pamiętać, że powinniśmy się dobrze bawić u bukmachera, nie smucić się z powodu każdej porażki i ekscytować się wielkością wygranych ze swoich zakładów. W końcu nie jest to pełnoprawna praca, a nawet jeśli starasz się utrzymywać tylko z zakładów bukmacherskich – to prędzej czy później przegrasz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniJak obstawiać, aby wygrać? Poradnik bukmacherski
NastępnyDlaczego warto jest analizować własne typy? Poradnik
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.