Obstawianie meczów bez potrzeby wychodzenia z domu to największa przewaga każdego bukmachera internetowego. Ważny jest tutaj jednak transfer pieniędzy pomiędzy graczem a serwisem. Jakie metody płatności mamy do wyboru?
W obecnych czasach coraz mniej używa się papierowej gotówki. Najczęściej używamy kart, przelewów internetowych lub portfeli internetowych. Gotówka odchodzi do lamusa. Bukmacherzy widzą ten trend i chcąc przyciągnąć jak największą grupę osób do swoich usług, oferują coraz to nowsze metody płatności.

metody płatności do bukmacherów w polsce
Jakie są popularne i najlepsze metody płatności do bukmacherów online?

Blik

Blik jest systemem płatności mobilnych, który realizuje się przy użyciu smartphone’a. Jak on działa? Generuje się jednorazowy kod, który jest weryfikacją płatności online lub w sklepie. Warto też zwrócić uwagę, że możemy korzystać z tego systemu więcej niż jednego banku partnerskiego. Blik obsługuje większość legalnych bukmacherów jak Betclic, Betfan czy też Fortuna.

PaySafeCard

To bardzo znany w dystrybutor płatności prepaid. Korzystanie z płatności za pośrednictwem PSC przypomina doładowywanie telefonów na kartę. Kupujemy kupon, na którym znajduje się kod zasilający, który potem wpisuje się na wybranym przez nas serwisie. Pełną listę punktów sprzedaży tych kodów możecie znaleźć na: https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Przelew błyskawiczny

To najbardziej popularna metoda płatności internetowych. Jest ona dostępna u każdego legalnego bukmachera w naszym kraju. Jest to transakcja za pośrednictwem takich firm jak Przelewy24, DotPay czy Tpay. Serwisy tych firm działają na zasadzie przedpłaty, a pieniądze, którymi chcemy doładować nasze konto u bukmachera, pojawią się u niego w ciągu kilku minut od transakcji. Dużymi plusami tej metody jest całkowity brak prowizji, obsługa olbrzymiej ilości banków (wspomniane wyżej firmy obsługują ponad 30 banków) oraz możliwość dokonania transakcji każdego dnia roku o dowolnej porze dnia i nocy!

Karty debetowe i kredytowe

Legalni bukmacherzy online w naszym kraju obsługują także i ten bardzo popularny system wpłat i wypłat. Jest to metoda realizowana wręcz natychmiastowo i jednocześnie zapewniająca wysokie bezpieczeństwo. Jest też ona bardzo prosta. By dokonać płatności za pomocą naszej karty, wystarczy podać odpowiednie dane. Do nich należą:
– rodzaj naszej karty (VISA/MasterCard),
– numer karty,
– dane posiadacza karty,
– numer CVC, czyli 3 cyfry, które znajdują się na odwrocie karty.
Warto też zaznaczyć, że nie pobierane są prowizje od tego typu wpłat i wypłat.

Tradycyjny przelew bankowy

To metoda coraz mniej popularna, od której się powoli odchodzi, ale mimo to jest ona wciąż dostępna u polskich bukmacherów internetowych. Realizuje się je za pomocą odpowiedniego druczka, na którym to musimy podać numer konta wybranego bukmachera oraz jego dane. Takie druczki dostępne są zarówno w bankach, jak i na pocztach. Warto jednak pamiętać, że pośrednicy tych transakcji pobierają niewielkie prowizje od każdej płatności.

SKRILL

To prawdopodobnie najpopularniejszy portfel internetowy. Pozwala ona na błyskawiczne doładowywanie konta w serwisie bukmachera. Każdy użytkownik tego portfela posiada indywidualne konto, z którego może dokonywać płatności. Skrill posiada także karty do bankomatu, które mogą zostać użyte do zwykłych płatności i pobierania gotówki z bankomatów.

Sama zasada działania takiego konta również jest bardzo prosta. Po rejestracji i pomyślnej weryfikacji możemy doładować takie konto za pomocą przelewów bankowych lub karty kredytowej, a następnie pieniądze znajdujące się w tym wirtualnym portfelu możemy wpłacić do bukmachera lub wykorzystać za pomocą wspomnianej wcześniej karty.
Istnieją oczywiście także inne portfele internetowe, takie jak na przykład Neteller, które jednak jeszcze nie znajdują się w oferowanych sposobach płatności.

Podsumowując, istnieje wiele różnych opcji płatności, które oferowane są przez bukmacherów, więc nikt nie powinien mieć żadnego kłopotu z założeniem depozytu. Wszystkie te metody są wiarygodne i bezpieczne i mamy pewność, że nasze pieniądze na pewno trafią tam, gdzie powinny.

Warto jednak pamiętać, że wypłaty od bukmacherów są zawsze realizowane bezpośrednio na nasze konto bankowe i transakcja tego typu może trwać do 3 dni roboczych.

PoprzedniAktualne promocje i bonusy w Fortunie
NastępnyJak zacząć wygrywać w zakładach bukmacherskich
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi oferują szereg doskonały promocji i bonusów, które są bardzo atrakcyjne dla graczy bukmacherskich. Kody promocyjne do bukmacherów to w tej chwili: BETONLINE