Na internecie istnieje wiele poradników bukmacherskich, niestety niewiele z nich opisuje rzeczy, które są praktycznie każdemu typerowi do trafnego obstawiania zakładów bukmacherskich w internecie. Nasz poradnik jest nieco inny, ponieważ zamiast skupiać się na kilku średnio ważnych elementach – my skupimy się dzisiaj na gruntownych podstawach, jeśli chodzi o bukmacherkę.

Poradnik bukmacherski – dla nowych i doświadczonych typerów zarazem!

Pamiętaj o tym, że zakłady bukmacherskie nie są dla osób, które są niezdecydowane

Jeśli ciężko jest ci decydować o czymś na tak zwaną ,,dłuższą metę” lepiej będzie jeśli poszukasz sobie lepiej innego hobby. Gdy do gry wchodzą pieniądze, to musimy pamiętać o tym, że nikt nikomu nie będzie dawał tutaj ,,forów”. Dlatego jeśli też planujesz obstawiać okazyjnie – zwróć swoją uwagę w stronę zakładów specjalnych.

Legalni bukmacherzy

Z racji wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku gracze z terenu naszego kraju mogą korzystać tylko z usług legalnych firm bukmacherskich. Nie jest dobrym pomysłem obstawiać nielegalne zakłady bukmacherskie, z racji tego że jeśli będziemy ,,niegrzeczni” – możemy to przypłacić sporą karą. Nie mówiąc już o tym, że wybór optymalnego dla nas bukmachera jest kluczowy, z tego powodu że powinniśmy pamiętać o tym, że każdy z nich oferuje inne bonusy na start – przez co jeśli wybierzemy nie tego bukmachera co trzeba, mogą nas ominąć takie rzeczy jak freebet bukmacherski – czyli po prostu obstawianie danego wydarzenia dosłownie za środki danego bukmachera.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Cierpliwość

Kiedy nie mamy cierpliwości, to zazwyczaj podejmujemy nie najmądrzejsze decyzje. A taki ,,sposób na życie” nie jest najlepszy, kiedy do gry wchodzą nasze pieniądze, czyż nie? Każdy przecież chce zarabiać na obstawianiu, a nikt nie chce przecież tracić. Niestety, ale na tym świecie nie ma nic za darmo i każdy dorosły, który chce grać na zakładach bukmacherskich powinien o tym wiedzieć.

Doświadczenie sportowe

Chyba każdy chodził kiedyś na tak zwany ,,w-f” ( wychowanie fizyczne). Prawie każdy też miał jakąś pasję sportową. Dla niektórych była to piłka nożna, dla innych siatkówka bądź też pływanie. Jednakże co to ma do zakładów bukmacherskich? A ma, i to całkiem sporo, a dlatego, bo zakłady bukmacherskie to w większości właśnie obstawianie sportu, czyż nie? Doświadczenie w wybranym sporcie sprawi, że nie będziemy musieli uczyć się zagrań i taktyk swoich przyszłych faworytów, z racji tego że je już znamy. A każdy przecież z nas ma taki moment, że mówi ,,patrz, on zaraz zrobi xyz!” – przez co czujemy się jak ,,znawcy” danego sportu. No ale w bukmacherce właśnie o to chodzi – żeby przewidzieć wynik, tylko że tutaj musimy jeszcze tylko ograć bukmachera.

Planuj

Gra bez planu, nawet mimo gigantycznych ilości szczęścia często może nam nie dać nic, lub w najlepszym przypadku – wyjdziemy na zero. Jednakże nikt nie lubi tracić pieniędzy, zamiast je wygrywać, prawda? Dlatego też posiadanie planu jest tutaj niezwykle ważne, w przeciwnym wypadku nasze wygrane będą minimalne w stosunku do tego ile wygramy. Dlatego też, najlepiej jest sobie zaplanować kilka typów na przód, w tej samej kategorii sportowej, tego samego rodzaju.

Zakłady bukmacherskie powinny zostać w rejonach zabawy

Uzależnienie od hazardu to przykra sprawa. Nie jesteśmy w stanie sami siebie kontrolować, nasz rozum automatycznie nami steruje, aby osiągnąć jak największą przyjemność. Niektórzy uzależniają się od alkoholu, inni od papierosów, ale są również i przypadki uzależnienia od hazardu, a jest to o tyle niebezpieczne, że w tak naprawdę jeśli w jednym momencie postawimy ,,za dużo” – to możemy stracić wszystko. A przecież nie na tym polega zabawa, żeby stracić dach nad głową, nieprawdaż? Dlatego też, pamiętaj – graj odpowiedzialnie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniWady I zalety pracy w firmie bukmacherskiej
NastępnyCzy fora bukmacherskie są warte uwagi?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.