Naturalnie nie da się wiedzieć zupełnie wszystkiego o wszystkim, ale z drugiej strony im więcej wiesz o zakładach bukmacherskich, tym większą masz szansę na to, że uda ci się wygrać, prawda? Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze porady, które możesz wykorzystać podczas obstawiania zakładów bukmacherskich!

Porady bukmacherskie, który każdy gracz powinien znać!

Postaraj się obstawiać za mniej

Dobry gracz wie, że nie może wydac więcej niż połowy swojego miesięcznego ,,depozytu” na kilka zakładów w miesiącu. Naturalnie zarobianie pieniędzy zamiast ich marnowania to najlepsza rzecz, jaką możemy zrobić, jednakże z drugiej strony pamiętaj, że lepiej jest postawić kilkanaście typów za kilka złotych, aniżeli kilka typów za większą sumę. Dlatego pamiętaj, aby zawsze obstawiać głową, a nie na ,,czuja”. Jednak niektórzy ludzie nie mogą kontrolować swoich pragnień, dlatego stawiają tylko na wszystko, co mają. Na to czeka bukmacher, więc najlepiej rozgraniczyć to, ograniczając swój budżet na dany miesiąc.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Najwyższe wygrane

Oczywiście to zakłady AKO oferują największą wygraną wśród zakładów od legalnych bukmacherów. Skumulowane zakłady są popularne, ponieważ szansa na wygraną jest stosunkowo niewielka, ale za kilka złotych możesz potencjalnie zarobić tysiące. Jednak w historii było kilka wygranych typów AKO. Dzięki małej inwestycji, szczęśliwcy zarabiają dużo pieniędzy. Jednak wysokość wygranych AKO zależy od wielu zmiennych.

Warto też wspomnieć teraz o zysku bukmachera, bo to ważny temat. Marża bukmacherska to procent z twojego zakładu, który bukmacher bierze dla siebie. Nie spodziewałeś się, że od bukmachera dostaniesz darmowe zakłady, prawda? Ale poza tym ważne jest, aby nie wybierać bukmachera z wysoką marżą, ale poświęcić trochę czasu na szukanie bukmachera z jak najniższą.

Każdy kiedyś przegrywa

Zakłady sportowe są tak ustawione, że to oferujący zakłady zawsze wygrywa, a gracze próbują wykorzystać jego błędy, aby to zmienić. Zarabianie pieniędzy jest głównym celem gier losowych, ale musimy pamiętać, że nie jest to łatwe. Jeśli chcemy wygrać – musimy najpierw nauczyć się akceptować porażkę, bo tak naprawdę nawet najlepsi gracze czasami popełniają błędy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie wciągnij się za mocno!

Zakłady sportowe mogą również szybko uzależnić. Nie tylko jednostki są uzależnione od tej formy rozrywki. Najczęściej uzależnienie od zakładów bukmacherskich objawia się przy tym, gdy gracz praktykuje obstawianie za wszelką cenę. Pamiętaj, żeby skupiać się tylko na znanych sobie sportach, i nigdy się nie odgrywać. Od czasu do czasu najlepiej jest obstawiać bardziej korzystne zakłady AKO przy wsparciu analizy zakładów bukmacherskich. Może to ci potencjalnie pomóc w wygrywaniu zakładów. Pamiętaj też o tym, że wyznaczenie dla ciebie miesięcznego budżetu może ochronić cię przed uzależnieniem się od zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniDlaczego warto jest analizować własne typy? Poradnik
NastępnyJak obstawiać mecze online? – Poradnik bukmacherski 2021
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.