Praca dla firmy bukmacherskiej to zapewne ciekawy epizod w życiu każdego, kto interesuje się tematyką zakładów bukmacherskich. Naturalnie sporo też będzie zależało od zajmowanego przez nas stanowiska, oczywiście zwykły pracownik stacjonarnego punktu bukmacherskiego będzie zarabiał mniej od wykwalifikowanego pracownika wykonującego analizę sportową na najbliższe mistrzostwa świata w piłce nożnej. No ale odbiegamy zbyt daleko od tematu – Jakie są wady i zalety pracy u bukmachera?

Wady I zalety pracy w firmie bukmacherskiej
Wady I zalety pracy w firmie bukmacherskiej

Wady pracy u bukmachera

Jeśli trafiła nam się akurat praca w stacjonarnym punkcie bukmacherskim – to przy pracy z klientem niestety stres jest nieodłącznym czynnikiem w tej branży. Jeśli jednak, dostaniemy pracę jako analityk sportowy i na przykład pominiemy przez przypadek coś bądź wyślemy złą analizę do naszego przełożonego to jest spora szansa że przez to naszą pomyłkę możemy stracić premię, na którą tak ciężko pracowaliśmy. Kolejnym aspektem dla którego praca bukmachera jest dość uciążliwa, jest oczywiście to, że musimy być gotowi na pracę ,,dwadzieścia cztery na siedem” przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku (sześć w roku przystępnym). Przez co, nawet gdy zaplanujemy sobie coś z rocznym wyprzedzeniem, nie będziemy mieli na pewno stuprocentowej pewności, czy aby w tym czasie gdy jesteśmy kilka minut przed wyjazdem na przykład na sylwestra, telefon nie zadzwoni i nie zostaniemy wezwani do pracy.

Podejmowanie kluczowych decyzji to również nieodłączna część pracy zatrudnionego w branży bukmacherskiej. Każdy, nawet najmniejszy błąd może kosztować naszą firmę bukmacherską fortunę a nas bonus za dobrą pracę. Musimy też pamiętać, że lista legalnych bukmacherów operujących w naszym kraju stale się powiększa i współpracując z jedną firmą, musimy monitorować kursy i poczynania naszej konkurencji, która tylko czeka na nasz jakikolwiek, choćby najmniejszy błąd.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Praca u bukmachera

Jeśli chodzi o Polskie, legalne firmy bukmacherskie (z licencją Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi) – to praca dla nich, jeśli chodzi o punkty naziemne nie jest ciężka do zdobycia, ale żeby najpierw znaleźć taką pracę – musimy mieć o tyle szczęścia, że dany punkt poszukuje pracowników. Kolejną kwestią jest to, że zarobki u Polskiego bukmachera będą oczywiście niższe od zarobków u zagranicznych firm.

Zarobki u bukmachera – czyli czas przejść do plusów

Oczywiście w dzisiejszych czasach nie musimy już mieć pracy, która zmusza nas na dojeżdżanie do biura oraz siedzenie w nim po kilka godzin. Równie dobrze możemy pracować w domu, nie ruszając się z naszego łóżka. Równie dobrze możemy zatrudnić się w charakterze analityka sportowego. Taka praca najczęściej polega na dostarczaniu firmie bukmacherskiej poprawnych kursów na umówione w kontrakcie ligi. Jest to opcja tylko dla bardzo dobrych graczy, którzy specjalizują się w określonych dyscyplinach i wiedzą jak wystawiać poprawnie ofertę kursową.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniCzy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?
NastępnyPoradnik bukmacherski – dla nowych i doświadczonych typerów zarazem!
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.