Za ile grać, aby nie stracić zbyt dużo – poradnik typera

W firmach hazardowych można wygrywać naprawdę sporo pieniędzy. To niezaprzeczalny fakt. Finalnie udaje się to jednak tylko… nielicznym. Często wynika to z tego, że np. osoby początkujące nie potrafią do końca dysponować własnym kapitałem. Dlatego właśnie m.in. powstał dzisiejszy poradnik bukmacherski. By powszechne błędy nie były już dłużej powielane, a gra stała się bardziej efektywna.

Ile wpłacić pieniędzy do firmy bukmacherskiej?

Od tego w ogóle trzeba zacząć. Wszak na tym polu wiele osób początkujących popełnia sporo błędów. Z czego to jednak wynika? Zazwyczaj dzieje się tak, że osoby początkujące wpłacają dość sporo gotówki. Niektórym wydaje się bowiem, że na zakładach sportowych można tylko i wyłącznie zarabiać. A niestety wcale tak nie jest. Są co prawda osoby, które wygrywają. Musisz jednak zakładać, że przynajmniej na samym początku aż tak różowo nie będzie. Nie możesz myśleć, że wpłacisz pieniądze i na pewno błyskawicznie je pomnożysz. Pamiętaj, żeby zatem robić tak duże depozyty, na jakie możesz sobie bez żadnego problemu pozwolić. Nie można m.in. wpłacać pieniędzy, które są oszczędnościami przeznaczonymi na czarną godzinę itp. Ogólnie zasada jest jedna. Wpłacaj tylko tyle, ile ewentualnie możesz stracić. Gdyby tak się stało, to jakość Twojego życia, jak i Twoich najbliższych, nie powinna w ogóle ucierpieć.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Za ile wytypować premierowy kupon?

To kolejna istotna sprawa, która powinna być przez Ciebie przeanalizowana. A coraz częściej ma miejsce taka sytuacja, że osoby początkujące typują od razu „all in” albo grają np. za 70% posiadanego kapitału. Tak naprawdę do niczego dobrego to jednak nie prowadzi. Taka postawa to szansa… na szybkie bankructwo. Jeśli jesteś początkujący, to nie masz jeszcze odpowiednio wysokich kwalifikacji, by regularnie wygrywać pieniądze w firmach hazardowych. Musi upłynąć trochę czasu, byś zdobył m.in. tak potrzebne na tej płaszczyźnie doświadczenie. Jak będziesz zatem od razu grał za bardzo duże sumy, to jest niestety spora szansa, że wszystko… przegrasz. Warto zatem typować jedynie za około 2% posiadanego stanu konta. Bez trudu obliczysz, jaka stawka w Twoim przypadku będzie optymalna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak jeszcze zminimalizować ryzyko szybkiej utraty kapitału?

Jedną kwestią jest właśnie typowanie maksymalnie za 2% posiadanego kapitału. Ta rada powinna być przez Ciebie wzięta do serca. Szczególnie jak rozpoczynasz swoją przygodę z polskimi bukmacherami online. Dodatkowo nie możesz obstawiać zbyt wielu typów na jednym kuponie. To często zaś powtarzana praktyka, biorąc pod uwagę osoby początkujące. Dlaczego jednak tak się dzieje? Ludzie nastawiają się od razu na spore wygrane. A to wcale nie jest takie proste, jak wielu osobom może wydawać się na starcie. Niektórzy typerzy grają zatem np. po kilkanaście wydarzeń. Chcą w mig wygrać mnóstwo gotówki. Szybko jednak okazuje się, że taka taktyka nie jest dobra. Jak ognia należy się zatem wystrzegać typowania taśm. Polecanym sposobem jest granie singli (jedno wydarzenie na kuponie) albo maksymalnie dubli. Im więcej typów na kuponie, tym wzrasta ryzyko poniesienia porażki.

PoprzedniJakie dane warto znać o zakładach bukmacherskich?
NastępnyU kogo obstawiać w 2022 roku?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.