Kiedy powinnyśmy powiedzieć sobie dość – zakłady bukmacherskie

Kiedy powinnyśmy powiedzieć sobie dość – zakłady bukmacherskie

Przyszłość branży bukmacherskiej rysuje się najprawdopodobniej w bardzo kolorowych barwach. A tak naprawdę jeszcze kilka lat temu nie było to do końca przesądzone. Na szczęście wprowadzenie znowelizowanej wersji Ustawy Hazardowej rozwinęło ten sektor, a nie wręcz odwrotnie. Od pewnego czasu obstawiasz zakłady bukmacherskie? Zastanawiasz się, kiedy jest odpowiedni moment, by z tym skończyć? Pamiętaj, że bukmacherka nie jest bowiem dla każdego!

Nie możesz obstawiać w nielegalnych firmach hazardowych

Na pewno warto od razu przerwać obstawianie zakładów sportowych, jeśli tylko dowiesz się, że są one po prostu nielegalne na terenie naszego kraju. Czasami zaś osoby początkujące wybierają takie firmy, które nie działają zgodnie z przepisami. Ten kłopot przede wszystkim dotyczy podmiotów bukmacherskich online. Nie wszystkie firmy w sieci odprowadzają podatki do Skarbu Państwa. Nie chcesz grać w takich podmiotach hazardowych? W takim razie dobrze byłoby odpowiednio wcześnie sprawdzić firmy bukmacherskie na tej płaszczyźnie. Są zaś rozmaite portale internetowe, które to fajnie, dokładnie opisują. Czasami jednak „mleko już się rozlało”. Jeśli zatem dowiedziałeś się po fakcie, że zarejestrowałeś się w nielegalnym u nas podmiocie hazardowym, to trzeba jak najszybciej to przerwać. Aby później nie mieć żadnych kłopotów z polskim prawem. Uczulamy na to zagadnienie. Jeśli nie masz pewności w tym względzie, to sprawdź np. ranking legalnych firm hazardowych, które działają nie od dzisiaj w Polsce.

Powiedz „stop”, kiedy Twoje wyniki są coraz gorsze

Powiedz „stop”, kiedy Twoje wyniki są coraz gorsze

Ostatnio masz kiepską serię? Przegrywasz coraz więcej? Warto na bieżąco sprawdzać to zagadnienie. Jeśli bowiem Twoje wyniki już od dłuższego czasu są kiepskie, to dobrze byłoby przemyśleć dalsze obstawianie. Warto zrobić sobie minimum krótką przerwę na tym polu. Po to, by zastanowić się, co jest głównym powodem takiego, a nie innego stanu rzeczy. Bez wątpienia najlepszy bukmacher w Polsce przyjmie Cię z powrotem, jeśli tylko zdecydujesz się na kontynuowanie tej przygody. Pamiętaj jednak, że hazard nie jest dla każdego. Typowanie „na sucho” to zupełnie inna bajka, niż granie na poważnie, za prawdziwe pieniądze. Wszak w tym drugim przypadku dochodzi presja, nerwy itp. Na szczęście możesz inwestować w ten dział, a nie musisz koniecznie samodzielnie selekcjonować wydarzeń. Masz bowiem opcję polegającą na graniu typów bukmacherskich, które pojawiają się np. na rozmaitych forach, czy blogach o takiej tematyce. Co ważne, te wskazówki są starannie selekcjonowane przez prawdziwych ekspertów. Na skutek tego jest zatem mniejsze ryzyko porażki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!INTERTOPS
Superbet.pl34 PLN freebetINTERTOPS
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachINTERTOPS
Betfan.pl600 PLN cashbackINTERTOPS

Nie obstawiaj po alkoholu…

Jeśli wróciłeś do domu lub mieszkania po suto zakrapianej imprezie, to nawet nie waż się włączać komputera w celu obstawiania. Oczywiście, po procentach człowiek jest odważniejszy. Kłopot polega na tym, że takie typowanie nie ma sensu. Typy nie są przemyślane itp. Poza tym są często grane za dość wysokie stawki. W konsekwencji jest spore prawdopodobieństwo przegrania dużej części kapitału.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *