Czy hokej na lodzie jest prostym sportem do obstawiania?

Czy hokej na lodzie jest prostym sportem do obstawiania?

Hokej na lodzie to dyscyplina sportowa, która zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Co ciekawe większość drużyn hokejowych, znajduje się na Śląsku, a jak wiadomo, Śląsk graniczy z Czechami, gdzie ten sport jest numerem 1 wśród najpopularniejszych sportów w tym kraju. Ale czy opłaca się go obstawiać?

Najpierw zobacz, później oceń.

Ocena, czy dla kogoś obstawienie danego sportu jest niezwykle trudna, z racji tego że każdy jest inny. Niektórzy mają lepsze predyspozycje do obstawiania tego lub innego sportu, ale my w tym artykule skupimy się głównie na cechach dobrego gracza bukmacherskiego, z racji tego, że dzięki nim łatwo można rozpoznać, czy ktoś w ogóle nadaje się do typowania zakładów bukmacherskich, czy też nie. No dobrze, zacznijmy jednak od początku.

Czym właściwie jest hokej na lodzie?

Czy hokej na lodzie jest prostym sportem do obstawiania?

Hokej na lodzie to dyscyplina sportowa, w której dwie drużyny za pomocą zakrzywionych, drewnianych (aluminiowe zostały zakazane) kijków starają się ,,strzelić” w bramkę przeciwnika za pomocą czarnego, często gumowanego walca. I nie mówimy tu o walcu drogowym, nie puszczajcie aż tak wodze fantazji, mówimy tutaj o małym, płaskim krążku, który po uderzeniu lata z dużymi prędkościami, przez co może zrobić sporą krzywdę zawodnikom. I tutaj dochodzimy do kolejnego (przez niektórych uznanych za dość ciekawego) aspektu.

Mianowicie chodzi tutaj o to, jak bardzo niebezpieczny jest ten sport. Hokej na lodzie, to obok rugby jedna z najniebezpieczniejszych dyscyplin jakie można obstawiać. Dlaczego? Lista jest naprawdę długa, dlatego wymienimy tylko najznaczniejsze powody. Po pierwsze ,,mordobicie” (przepraszamy za to bezpruderyjne określenie, ale inaczej się nie da). Zawodnicy regularnie okładają się kijami, biją się, bądź rzucają obscenicznymi wyrazami. Dlaczego? Nie wiemy, może jeden drugiemu źle doradził jak obstawić jego freebet bukmacherski… To oczywiście żart, przejdźmy do kolejnej kwestii, jaką są kije, krążek oraz co najważniejsze, łyżwy. Zacznijmy może od łyżew. Na zdrowy rozum, to są buty z przymocowanymi do nich ostrzami, a co za tym idzie, są naturalnie ostre, przez co mogą one kaleczyć bądź przecinać palce, oraz inne części ciała. Dlatego zawodnicy tego sportu muszą zawsze, zanim przystąpią do gry założyć ochraniacze na całe ciało.

Kolejną kwestią tutaj są kije oraz krążek. To, że zawodnicy okładają się nimi na potęgę, po tylu latach już nikogo chyba raczej nie dziwi, ale niewiele osób wie jednak, jak niebezpieczny może być krążek. Dochodziło do sytuacji, gdzie po odpowiednio mocnym strzale, krążek podbijał oczy, wybijał zęby, bądź nawet powodował wstrząsy mózgu. Dlatego też, bramkarze ( z racji tego że oni najczęściej obrywają krążkiem) noszą na sobie dosłownie dwukrotnie więcej ochraniaczy, niż regularni gracze. Wyglądem przypominają oni trochę średniowiecznych rycerzy (o ile średniowieczni rycerze jeździliby na łyżwach). A zatem, czy hokej jest prostym sportem do obstawiania? Naszym zdaniem wszystko zależy od gracza zakładów bukmacherskich, nie od sportu, dlatego udzielenie tutaj jednoznacznej odpowiedzi jest niemożliwe.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *