Gdzie obstawiać sporty walki i gale typu freak?

Gdzie obstawiać sporty walki i gale typu freak?

Prawda jest taka, że te dyscypliny mają wielu fanów. A z każdym kolejnym rokiem kalendarzowym ta liczba robi naprawdę coraz większe wrażenie… Zastanawiasz się, gdzie zarejestrować się, by potem można było swobodnie obstawiać (oczywiście drogą internetową) rozmaite zakłady (przedmeczowe oraz live) odnoszące się do sportów walki oraz gal freak fightowych? Sporo osób decyduje się na popularne podmioty hazardowe, które mają po swojej stronie wszystkie niezbędne walory…

Czy warto zdecydować się na Betcris?

Tutaj nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości. Dla formalności należy na pewno wspomnieć o tym, że ta firma bukmacherska działa w pełni legalnie. Betcris otrzymał licencję na oferowanie zakładów w sieci pod koniec grudnia 2019 roku. Takie dokumenty są wystawiane na sześć lat, a potem trzeba po raz kolejny się o nie ubiegać. Wszystko wskazuje na to, że ta firma bukmacherska bez żadnego kłopotu otrzyma zezwolenie również w 2025 roku. Ogólnie opinie o Betcris Polska są bardzo dobre. Może ta firma bukmacherska nie ma szczególnie dużego doświadczenia na terenie naszego kraju, ale nie ma to większego znaczenia. Dla ekspertów oraz Klientów branży bukmacherskiej bardzo liczy się tutaj to, że ten podmiot hazardowy oferuje bardzo profesjonalne, uniwersalne usługi. Aktualnie każdy nowy Klient może zaś zainkasować cashback nawet do 500 PLN. Co jeszcze się liczy? Oczywiście, w tym bukmacherze internetowym możesz swobodnie obstawiać sporty walki. Nie brakuje zakładów podstawowych oraz wielu opcji dodatkowych. Np. na zmagania w ramach UFC.

Czy warto zdecydować się na Betcris?

Betclic

Innym rekomendowanym podmiotem hazardowym w kontekście obstawiania sportów walki jest na pewno ta firma bukmacherska. Nie wiesz, czy Betclic działa legalnie? Był co prawda taki okres, że ta firma bukmacherska na jakiś okres wycofała się z naszego rynku. Na szczęście włodarze postanowili złożyć wniosek i otrzymali zezwolenie na oferowanie zakładów w sieci. Ten podmiot hazardowy jest zatem legalny. Zastanawiasz się natomiast teraz, gdzie obstawiać walki Fame MMA? To największa federacja freak fightowa podobno nawet w całej Europie. Okazuje się, że walki w ramach tej organizacji można zaś obstawiać tylko i wyłącznie w Betclic. Jeśli chodzi o branżę bukmacherską, to jest to jedyny sponsor z tej dziedziny. W Betclic nie brakuje rozmaitych zakładów na pojedynki (podstawowych oraz dodatkowych). Co ważne, każdy nowy użytkownik tej firmy bukmacherskiej jest uprawniony do otrzymania bonusu wynoszącego 200 PLN. Jest on przyznawany w formie freebetów, jeśli pierwszy zagrany kupon okaże się ostatecznie przegrany.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!INTERTOPS
Superbet.pl34 PLN freebetINTERTOPS
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachINTERTOPS
Betfan.pl600 PLN cashbackINTERTOPS

Gdzie można grać High League?

Fame MMA 14 odbyło się 14 maja 2022 roku na terenie Krakowa. Teraz wszyscy fani freak fightów czekają już na High League. Trzecia edycja spod tego szyldu odbędzie się 4 czerwca w ERGO Arenie. Okazuje się, że walki będzie można obstawiać tylko w Fortunie. Jest to bowiem jedyny sponsor (pod kątem bukmacherki) tej federacji, która zdecydowanie rośnie w siłę. Pojedynki zaplanowane na 4 czerwca zapowiadają się zaś na bardzo emocjonujące.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *