Najlepsi bukmacherzy – przegląd firm

Najlepsi bukmacherzy – przegląd firm

Uważasz, że warto posiadać konto bukmacherskie? Chcesz w końcu wygrywać pieniądze? Dobrze idzie Ci typowanie „na sucho”? W takim razie rzeczywiście warto sprawdzić się w praktyce… Masz jednak twardy orzech do zgryzienia? Nie wiesz bowiem, jakiego bukmachera wybrać na start? Zapoznaj się z kilkoma propozycjami, które cieszą się aktualnie największym zainteresowaniem oraz zaufaniem ze strony typerów…

Bukmacher Betfan 

Nie ma żadnych przeszkód, aby np. zarejestrować się w tym podmiocie hazardowym. Czym charakteryzuje się ta firma bukmacherska? Jest ona legalna. To zaś najważniejsza informacja. Bez tego nie można bowiem iść dalej. Tutaj jednak możesz swobodnie się zarejestrować. Dodatkowo Betfan gwarantuje liczne promocje na start. Jeśli zarejestrujesz się z odpowiedniego linku i wpiszesz kod promocyjny „INTERTOPS”, to otrzymasz m.in. cashback do 600 PLN. Warto dodać, że minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z tej promocji to 50 PLN. Dodatkowo masz okazję zainkasować zakład bez ryzyka (70 PLN) i podwojenie drugiej wpłaty (100% do 1000 PLN). Gdzie warto szukać szczegółowych informacji na temat tych promocji? Bardzo dobrym wyborem jest portal sport.betfan.pl. 

Dlaczego? Opinie o sport.betfan.pl są naprawdę znakomite. Warto wiedzieć, że na tej stronie internetowej masz m.in. artykuły o obecnych promocjach tego bukmachera. Poza tym wszystko jest na bieżąco aktualizowane. Dlaczego jeszcze warto wchodzić na tę stronę? Nic nie stoi na przeszkodzie, by np. skorzystać ze znajdujących się tam – w odpowiednim dziale – Typów Dnia. Są one przygotowywane przez odpowiednich profesjonalistów. Dodatkowo takie typy nic Cię nie kosztują.

STS

Interesują Cię jeszcze inne, godne polecenia podmioty hazardowe? W takim razie warto zająć się na moment STS. Czym wyróżnia się ta firma bukmacherska? Na pewno jest to długi staż. Ostatnio ten podmiot zadebiutował nawet… na giełdzie. Oczywiście, STS to legalna firma bukmacherska. Gwarantuje ona świetne bonusy. Tak naprawdę dla każdego nowego Klienta coś się znajdzie. Możesz m.in. skorzystać z promocji bez depozytu. Na szczęście tutaj nie ma żadnego haczyka. Nie musisz zatem nic wpłacać, by zainkasować bonus w kwocie 25 PLN. Trzeba tylko zarejestrować się oraz wpisać kod promocyjny „INTERTOPS”. Aktualnie najważniejsza promocja tego bukmachera to zaś 100% do 1200 PLN. Chodzi o podwojenie wpłaty. Jeśli zdecydujesz się zaś na ten ruch, to możesz maksymalnie mieć na swoim koncie nawet 2400 PLN. Warto dodać, że STS oferuje wiele wydarzeń do typowania. Możesz np. obstawiać (poza standardowymi opcjami) gry karciane itd.

Betclic

Także Betclic to bardzo polecana firma bukmacherska. Dlaczego? Co do legalności nie musisz mieć żadnych wątpliwości. A jak zarejestrujesz się w tym bukmacherze, to będziesz mógł zainkasować świetny bonus na start. Co konkretnie jest jednak oferowane? To cashback do 550 PLN. Jakie kroki należy tutaj podjąć? Musisz dokonać rejestracji oraz wpisać kod promocyjny „B550”. Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt. W ten sposób możesz otrzymać cashback aż do 550 PLN.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *