U kogo obstawiać w 2024 roku?

U kogo obstawiać w 2024 roku?

Aktualnie wielkimi krokami zbliża się koniec obecnego roku kalendarzowego. Często w tym okresie składamy sobie rozmaite postanowienia… W nadchodzącym roku kalendarzowym chcesz zarobić naprawdę sporo gotówki? Rozumiesz, że warto zdecydować się w takim razie na profesjonalne podmioty hazardowe? Gdzie się zarejestrować? Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych przez nas opcji.

Czy warto zdecydować się na STS?

To będzie jedna z najlepszych Twoich decyzji w nowym roku kalendarzowym. Jakie zalety ma bez wątpienia STS? Ta firma bukmacherska jest przede wszystkim legalna. Jeśli zatem zarejestrujesz konto w tym bukmacherze, to nie popełnisz żadnego błędu na płaszczyźnie prawnej. Będziesz mógł zatem swobodnie obstawiać oraz pomnażać własne oszczędności. Trzeba wiedzieć, że ta firma bukmacherska oferuje hojne promocje. Jeśli założysz konto w tym podmiocie, to możesz zainkasować m.in. bonus bez depozytu w STS w kwocie 25 PLN. Wystarczy tylko zarejestrować się, a potem wpisać kod promocyjny „INTERTOPS”. Jaka jest zaś obecnie główna promocja tego bukmachera? To aktualnie 100% do 1200 PLN. Musisz tylko zarejestrować konto, a następnie wpłacić pierwszy depozyt. Warto dodać, że warunki obrotu tymi bonusami są naprawdę bardzo proste i nikomu (nawet osobie początkującej) nie powinny one sprawić żadnych większych trudności.

U kogo obstawiać w 2024 roku?

Coraz popularniejszy jest Betclic

W przyszłym roku kalendarzowym chcesz sporo zarobić? Jeśli tak, to warto posiadać konto w tej firmie hazardowej. Warto dodać, że jest to kolejny legalny podmiot. Możesz tam swobodnie obstawiać. Trzeba zaś wiedzieć, że limity w Betclic np. dotyczące wygranej z jednego kuponu są bardzo duże. W końcu masz okazję zainkasować 800 000 PLN. Co jeszcze warto wiedzieć? To, że maksymalnie możesz wypłacić (jednorazowo) 100 00 PLN z tego bukmachera. Jeśli zatem chodzi o te limity, to są one bardzo korzystne dla Klientów. Co jeszcze cechuje tego bukmachera? Ta firma hazardowa zapewnia dobry bonus na start. Musisz zarejestrować się, wpisać kod promocyjny „INTERTOPS” oraz wpłacić pierwszy depozyt. Dzięki temu potem będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka aż do 550 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: INTERTOPS
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: INTERTOPS
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: INTERTOPS

Fuksiarz – nowa, profesjonalna firma hazardowa na rynku

Nie ma przeszkód, by zarejestrować się także w Fuksiarzu. Dlaczego jednak warto to zrobić? Jest to oczywiście legalna firma hazardowa. Co do tego nie musisz mieć żadnych wątpliwości. Obecnie możesz obstawiać oferowane wydarzenia chociażby na stronie internetowej. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska gwarantuje świetny bonus na start. Jest to bowiem… cashback bez końca. O co tutaj dokładnie chodzi? Warto wiedzieć, że masz okazję wybierać wydarzenia ze specjalnej oferty. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, to otrzymasz zwrot stawki. Ile? To już zależy od tego, jak dużo wydarzeń umieściłeś na kuponie. Możesz swobodnie obstawiać single, duble albo nawet taśmy składające się z kilkunastu, kilkudziesięciu wydarzeń. Zasada jest prosta. Im więcej zakładów na kuponie, tym na większy zwrot (w przypadku przegranej) możesz liczyć.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *