Co warto jest zrobić, jeśli chcesz wygrywać częściej na zakładach bukmacherskich?

Co warto jest zrobić, jeśli chcesz wygrywać częściej na zakładach bukmacherskich?

Każdy chciałby wygrywać na zakładach bukmacherskich jak najczęściej, nieprawdaż? Z drugiej strony, gdyby to było takie łatwe, to bardzo szybko wielu bukmacherów po prostu zamknęłoby swoją działalność. Dlatego zawsze powinno się pamiętać, że to właśnie bukmacher wygrywa częściej na zakładach niż ty – I będzie wygrywał, ponieważ tak została zaprojektowana ta gra. Jednakże co warto jest zrobić, jeśli jednak chcesz zacząć wygrywać częściej od bukmachera?

Zainteresuj się kwestią analizy bukmacherskiej

Analiza bukmacherska to bardzo potężna broń, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie – w końcu tylko najlepsi potrafią ją wykonywać w trafny sposób, nie mówiąc o tym, że jak sama nazwa mówi – to właśnie bukmacherzy bardzo często ją zlecają profesjonalistom. Jednakże jak we wszystkim – łatwiej mówić – trudniej zrobić. W tym przypadku nie jest inaczej, ponieważ analiza bukmacherska wymaga dużo cierpliwości, wiedzy i co najważniejsze zdolności analitycznych. Przecież poszukiwanie określonych schematów to nie tylko zajęcie czasochłonne, ale trzeba też bardzo uważać, bo nie jest łatwo zauważyć wszystkie. Z drugiej strony ci, którzy rozumieją jak wykonać analizę sportową, są najczęściej zatrudniani przez legalne firmy bukmacherskie, ponieważ taki gracz jest zazwyczaj dla bukmachera na wagę złota, w końcu zdecydowanie lepiej jest kogoś zatrudnić, zamiast wypłacać mu średnio co dziesięć zakładów ogromną pulę wygranej – prawda?

Traktuj kursy mniej poważnie

To wiadomo, że kursy wybranych przez nas zakładów bukmacherskich są bardzo ważne – jednakże z drugiej strony nigdy nie powinniśmy ich traktować zbyt poważnie, bo mimo iż monitorowanie kursów na swoje zakłady jest ważną częścią typowania zakładów bukmacherskich, to nierzadko zdarza się, że potrafią się one szybko zmieniać – na przykład w zakładach na żywo. Wiadomo, że to właśnie od kursu zależy, ile wygrasz, jednakże to nie jest do końca tak – ponieważ istnieją również różne modyfikatory – takie jak bonusy bukmacherskie, czy promocje na to, aby zwielokrotnić naszą wygraną. Co ciekawe, czasem nawet zakład o niższym kursie może ci więcej dać zarobić, (o ile użyjesz odpowiednich modyfikatorów), aniżeli taki, który daje ci o wiele wyższy kurs bazowy.

Zacznij korzystać z for bukmacherskich

Słyszałeś kiedyś powiedzenie – ,,w kupie siła”? Nie inaczej jest w przypadku for bukmacherskich, ponieważ mogą one ci pomóc w tym, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat zakładów bukmacherskich, nie mówiąc o tym, że możesz poznać kogoś, kto zostanie twoim mentorem, lub też pomoże ci w ulepszeniu twojego stylu typowania. Pamiętaj jednak, że na forach bukmacherskich mogą znaleźć się osoby, które nie będą chciały ci pomóc, a jedynie będą chciały zabawić się twoim kosztem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *