Jak obstawiać, aby wygrać? Poradnik bukmacherski

Jak obstawiać, aby wygrać? Poradnik bukmacherski

Wygrywanie na zakładach bukmacherskich nie jest czymś łatwym, bo w końcu trzeba trochę spędzić na tym czasu – dowiedzieć się czegoś o swoim ulubionym sporcie, zadbać również o całą resztę – jak więc obstawiać, aby wygrywać? O tym już za chwilę!

Pamiętaj o tym, że niewielu wie, jak ogrywać bukmachera

Wygrywanie pieniędzy u bukmachera – może powtórzymy się po raz kolejny – nie jest łatwe. Przecież jeśli tak by było, to buk nie będzie zysku z prowadzenia takiej działalności, prawda? Dlatego, aby wygrywać w grach online, musimy zrozumieć niektóre zasady takich gier. Inną opcją są usługi świadczone przez firmy typerskie, które wykonają za nas całą ciężką pracę, czyli sprawdzenie ofert serwisów oferujących gry online, najlepsze kursy itp. Z drugiej strony pamiętaj o tym, że nie masz żadnej gwarancji na to, że taki kupon okaże się zwycięski, a płatność u takich firm zazwyczaj jest tylko z góry.

Bonusy bukmacherskie

Należy pamiętać, że sami gracze nie żyją z darmowych zakładów, ponieważ najlepsi bukmacherzy mogą liczyć na ciekawe promocje, a te promocje zwykle zmieniają się od czasu do czasu. Najbardziej typowym bonusem bukmacherskim jest darmowy zakład – zazwyczaj możemy go otrzymać dopiero po wpisaniu odpowiedniego kodu, np. Kody te można znaleźć na banerach bukmacherów internetowych. Oczywiście są też bonusy okresowe, takie jak premie za określone kategorie, np. E-sport. Chodzi o to, że jeśli chcemy uzyskać najlepszy bonus do zakładów w wybranej kategorii zakładów, naprawdę musimy wybrać odpowiedniego bukmachera. Przykładowo na polskim rynku bukmacherskim bukmacherzy mają więcej możliwości oferowania przeszkód europejskich i indywidualnych, ale rzadko możemy liczyć na bonusy bukmacherskie o charakterze sportowym. ,,Który ma najlepsze bonusy” – to często zadawane pytanie wśród osób, które są zainteresowane grami losowymi, ale nigdy nie postawiły zakładu. Zanim jednak odpowiesz na to pytanie, warto najpierw rozważyć dołączenie do grona już doświadczonych uczestników, bo w takim środowisku osoby te będą czuły się pewniej i chętniej pokażą nam swoje metody, a przynajmniej zasugerują stawianie na bukmacherów o dobrej reputacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: INTERTOPS
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: INTERTOPS
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: INTERTOPS

Nigdy nie staraj się odegrać

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, co prowadzi do uzależnienia od zakładów bukmacherskich? Otóż odgrywanie się właśnie. Jeśli będziesz próbował za każdym nieudanym zakładem się odegrać, to stracisz wiele środków, a później ich po prostu nie odzyskasz. Dlatego też pamiętaj o tym, aby ustalić sobie miesięczny limit obstawiania, i się go trzymać – w innym wypadku może cię to naprawdę zaboleć – jeśli chodzi o twoje finanse.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *