Czy fora bukmacherskie są warte uwagi?

Czy fora bukmacherskie są warte uwagi?

Fora bukmacherskie to świetne miejsca do tego, aby dowiedzieć się czegoś nowego o bukmacherce, znaleźć nowych znajomych oraz ogólnie dobrze się bawić. No ale czy fora bukmacherskie to miejsca, które są warte naszej uwagi?

Wiedza na forach bukmacherskich

Na forach bukmacherskich często możemy się spotkać z informacjami które będą przydatne zarówno dla początkujących typerów, ale i również tych bardziej doświadczonych. Wymienianie się tą wiedzą, na temat bukmacherów, sposobów typowania, bądź analizy sportowej jest bezcenne dla każdego gracza zakładów bukmacherskich, który chce regularnie wygrywać z bukmacherem. Oprócz normalnych działów na forach bukmacherskich, które są dostępne dla praktycznie każdego, istnieją również działy zamknięte, które są dostępnie tylko i wyłącznie dla najlepszych typerów, z wyrobioną reputacją oraz doświadczeniem przy typowaniu zakładów bukmacherskich. Na takowych działach najlepsi gracze dzielą się swoimi sposobami na wygrywanie u bukmachera oraz odpowiednimi typami. Naturalnie dostanie się na taki dział nie jest proste, musimy albo być naprawdę nieźli, ale nawet wtedy możemy mieć spore trudności, najprościej jest już znać kogoś z tych kręgów, a następnie poprosić go o to, aby nas polecił.

Osoby które możemy spotkać na forach

Na forach bukmacherskich prawie na pewno spotkamy mnóstwo osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką, ludzi bardziej doświadczonych, a nawet osoby dla których wygrywanie z bukmacherem to codzienność. Oprócz wyżej wymienionych, można tam również czasami znaleźć osoby związane z firmami bukmacherskimi, bądź też ze sportowym światem, ludzie którzy obracają się wśród sławnych sportowców, czasami można dowiedzieć się czegoś, co może zmienić nasze całe podejście co do danej drużyny lub sportowca, dlatego też warto takie fora odwiedzać. Niestety jednak, oprócz normalnych, często nie mających złych zamiarów ludzi przesiadują tam również osoby, które mają złe intencje w stosunku do ludzi, najczęściej zwie się tą grupę ludzi naciągaczami. Najczęściej są to osoby, które po prostu, jak sama nazwa mówi, chcą od nas wyciągnąć jak największą sumę pieniędzy, nie oferując nic w zamian. 

Działają oni na kilka sposobów, jednym z nich jest naturalnie wysyłanie wiadomości prywatnych, w których oferują oni pewne typy bukmacherskie które mogą nam odsprzedać za drobną opłatę, lecz jeśli bylibyśmy na tyle nierozważni i zapłacili takiej osobie tą sumę, to najczęściej skończyło by się to zerwaniem z ich strony kontaktu, oraz zniknięciem z forum – w końcu osiągnęli swój cel, czyż nie? Inny typ naciągacza, to tak zwany ,,spamer”, tak naprawdę ,,gatunek” w większości wymarły, z racji tego iż większość for posiada już zabezpieczenia antyspamowe. Jego metoda działania polega na osiągnięciu jakiegoś celu poprzez wysyłanie jak największej ilości wiadomości do ilu użytkowników tylko się da, może to być na przykład link do strony na której można obstawiać, etc. Najczęściej jednak taki proceder szybko się kończy na jego usunięciu z danego forum.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *