Korzystanie z aplikacji bukmacherskich staje się coraz bardziej popularne, ale większość graczy nie wie dlaczego. Dlatego dzisiaj pokażemy, dlaczego coraz więcej graczy będzie korzystać z aplikacji w 2021 roku!

Zalety korzystania z aplikacji bukmacherskich – Poradnik bukmacherski 2021

Główną zaletą jest wygoda

Zaletą aplikacji mobilnych w porównaniu ze stronami internetowymi jest to, że mogą łatwo wyszukiwać wydarzenia i stawiać na nie zakłady. Nawigacja w aplikacjach mobilnych jest prostsza dzięki uproszczonemu menu, w którym najważniejsze elementy aplikacji znajdują się w kluczowych punktach. Aplikacja nie zawiera zbędnych elementów, które zazwyczaj utrudniają korzystanie z niej. Dzięki przejrzystej liście dostępnych zakładów, znalezienie wybranych meczów w aplikacji mobilnej nie powinno być skomplikowane. Dlatego np. Aplikacja mobilna Fortuna jest wysoko oceniana ze względu na jej intuicyjność i możliwość łatwego obstawiania.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Oglądanie meczów na żywo

Z racji tego że zbliża się euro 2021, to na pewno ci się przyda. W końcu typy euro 2021 już są bardzo popularne, ale będąc na przykład w pracy, na przerwie będziesz w stanie dalej oglądać i obstawiać! Wracając jednak do tematu – dzięki temu możemy obserwować postęp wydarzenia na stadionie i odpowiednio reagować w czasie rzeczywistym, stawiając zakłady. Niestety póki co w naszym kraju taką możliwość oferują tylko dwaj najwięksi bukmacherzy i są to oczywiście STS i Fortuna.

Wady korzystania z aplikacji bukmacherskich

Zapisując hasło aplikacji w Twoim telefonie, podejmiemy spore ryzyko w przypadku kradzieży lub zgubienia telefonu. To naraża nas na ryzyko przejęcia naszego konta bukmacherskiego przez niewłaściwą osobę, co może skutkować utratą wszystkich środków. Innym środkiem ostrożności w celu ochrony naszych zabezpieczeń jest instalowanie aplikacji wyłącznie z zaufanych źródeł. W tym celu najlepiej skorzystać z oficjalnej strony bukmachera, skąd możemy pobrać najnowszą wersję wybranej aplikacji mobilnej. Oczywiście pojawia się pytanie, dlaczego nie można zainstalować ich ze sklepu play?

Cóż, odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – wszelkie przejawy gier na prawdziwe pieniądze są zabronione w dużych sklepach z aplikacjami, więc musisz spróbować zainstalować aplikację ze strony legalnego bukmachera – możesz więc powiedzieć, że sama instalacja jest najmniejsza w wygodzie, jeśli chodzi o aplikacje od bukmacherów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Którą aplikację wybrać?

Otóż to zależy od ciebie, oraz ile kont masz założonych u bukmacherów. Na forach bukmacherskich najlepszą decyzją uznaje się instalowanie aplikacji od bukmachera, u którego obstawiasz najczęściej – pamiętaj, im więcej aplikacji na twoim telefonie, tym wolniej będzie funkcjonował twój telefon. Dlatego też maksymalną ilość programów, jakich warto zainstalować, jest 2 – ponieważ wtedy też powiadomienia push nie będą aż tak mocno się na siebie nakładać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniJak obstawiać mecze online? – Poradnik bukmacherski 2021
NastępnyJak wygrywać u bukmachera regularnie? Poradnik 2021
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.